Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem testvérem...

Hogyan kezeljem testvérem féltékenységét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy bátyám, aki 8 évvel több mint én. Ő még sose hozott haza egy lányt sem és tudtommal nem is volt még barátja. Amikor egy fiúval vagyok mindig beéget, úgy csinál, mintha parancsolgatna nekem. Nagyon zavar és mindig azt mondja, hogy nem hozzám valókkal ismerkedek.


2013. jan. 3. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

jegyezd meg, hogy az életben nem fontos a pénz, a hatalom, a haverok, a tárgyilagos dolgok. Amik valamit is érnek, azok ne kerülnek semmibe. Az életben csak 4 dolog számít:

a szüleid, a testvéred, a feleséged/férjed és a leenfdő gyerekeid szeretet! Semmi más nem ér semmit!

2013. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hm.. Valószínűtlen, hogy féltékeny lenne. Az a lányok sajátossága, hogy féltékenyek legyenek pl. barátnőre, nővérre stb. Tényleg nem a fiúk sajátossága! :)


Valószínűleg tényleg úgy ítéli meg, hogy nem hozzád valóakkal ismerkedsz. És mivel látja, hogy a fiúk mire képesek a lányokkal, félt téged, csak ezt nem tudja érzelmileg függetlenül a tudtodra adni, talán úgy érzi, nem figyelnél rá, és így jön létre a leírt viselkedés.

2013. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, egy fiú nagyon de nagyon tudja szeretni és félteni a húgát... :)
2013. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is furán kezelem a helyzetet, hogy a hugimnak pasija van pedig könnyen barátkozom és az eszem is helyén. Egyszerűen nehéz helyzet ez egy bátyusnak, szokni kell :)


21/F

2014. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!