Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum miért nem érti meg,...

Anyum miért nem érti meg, hogy nem akarom folytatni. Barátaim se értenek. Ti nektek mia véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Humán szakra járok,de a szívonal nagyon gyenge,már nem látom értelmét a folytatásnak.Ott akarom hagyni,mert csak a pénzem és az időm megy el.3 barátnőm a csoportból nem rti,hogy miért akarom otthagnyi,bár igaz,hogy nekik a szüleik fizetik a tanulmányaikat.Nekem a szüleim már nem fizetik a sulit,nem is várom el,és már tudom,mi az.amire nincs értelme pénzt pazarolni,ezért akarom a sulti otthagyni,mert még 3,5 év lenne belőle az ötből.Otthagyom,és elmegyek dolgozni,közben pedig tanulnék egy másik szak felvételijére,egy igényes,nem humán szakra jelentkezem.De a környezetem nem akarja meg érteni,miért akarom otthganyi a büfészakot.
2013. jan. 3. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Anyukád és a barátaid valószinüleg a legjobbat akarják neked, de ez nem jelenti azt, hogy helyetted kell dönteniük.

megértem, hogy nagyobb kihívást akarsz, mint egy 'díszfaiskola'. mielőtt otthagyod ezt a szakot, érdeklődj, hátha át tudsz jelentkezni máshová, ami tényleg érdekel.

munka mellett nagyon nehéz tanulni, sőt a munka a tanulás rovására megy. ez saját tapasztalat, szóval gondold át alaposan és ne dafkéból dönts.

2013. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elgondolás jó, de ne hogy azt hidd, hogy egyből lesz munkád. Én lassan 1 éve keresek intenzíven és semmit se találok a diplomámmal.
2013. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
munkát már találtam,és eddig is dolgoztam,tehát van már félretett pánzem,de azt értelmes dologra akarom majd elkölteni,nem ilyenekre
2013. jan. 3. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, hova jársz és miért kell tandíjat fizetned?
2013. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szlovákia,utazás kerül sokba
2013. jan. 3. 19:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Magyar nyelvű egyetemre jársz Szlovákiába?

Miért nem a lakhelyeden tanulsz?:-o

2013. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!