Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy eltávolodtatok a párotoktól, mert huzamosabb ideig nem találkoztatok, és alig beszéltetek?

Figyelt kérdés
Huzamosabb idő alatt 2-3 hónapot értek (bár tudom, hogy vannak, akik ennél is többet töltenek külön, de akiknél megszokott a rendszeres/heti többszöri/napi érintkezés, azoknál 2-3 hónap is sok idő). Az eltávolodás alatt pedig nem a félremenést és hasonlóakat értem, hanem, hogy nem éreztétek azt a szoros kapcsolatot, kötődést mint, mikor többet voltatok együtt. Esetleg türelmetlenebbek voltatok és ilyesmi.
2013. jan. 3. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha fellépett ennek a veszélye, megakadályoztam. Az élet nem oldja meg magától a problémáimat.
2013. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, de vége is lett. Szerintem az volt a baj, hogy nem tudtunk őszintén beszélni egymással. Én már ott tartottam, hogy kérdezni se mertem semmit, mert mindig (tényleg mindig) úgy hozott ki a helyzetből, hogy én vagyok a hülye. Egy idő után szinte egyáltalán nem beszéltünk, mindeketten mindketten elvoltunk a saját gondolatainkkal. Tehetetlennek éreztem magam és hülyének (mert éreztette, hogy annak tart) és egy idő után vége lett.

25L

2013. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi 3 évesek voltunk mikor kiment kamionozni,3 évig csinálta,a legtöbb 1 hónap volt, de csak 2-3 napra jött haza,és megint ment is vissza. 3 évig csinálta, azóta irodában van,és a mai napig együtt vagyunk!! A mi kapcsolatunk túlélte.:)
2013. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 vagyok újra

Mi amúgy napi szinten találkoztunk. Bocs félreértettem a kérdésed.

2013. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a férjemmel másfél éve élünk úgy, hogy ő kint dolgozik, és 2 havonta jön haza 3 napra, majd megy is vissza. Sajnos anyagi okok miatt kényszerültünk erre a megoldásra. Én itthon vagyok a gyerekekkel. Telefonon, skype-on tartjuk a kapcsolatot, de amikor hazajön, kell egy nap, hogy újra egymásra hangolódjunk. Gondold el, hogy nem vagytok nap mint nap együtt, megszűnik az esti összebújás, az hogy mindent mindig meg lehet beszélni, stb. szerintem ez természetes dolog. Ilyenkor nehezebben tolerálod a másikat. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2013. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a páromtól rendszeresen külön vagyok 1-2- akár 3 hónapot is, eleinte mert ugye külföldön dolgozik rossz volt éreztem az eltávolodást de megakadályoztam mivel szeretem, így most már jó és nem távolodok el tőle.
2013. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!