Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek nagymamámnak a 80....

Mit vegyek nagymamámnak a 80. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Valami szépre gondoltam, ami 10 000 ft-ba belefér. Nagy parti lesz, nem akarok egy könyvvel, vagy faliképpel beállítani....
2009. aug. 26. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
80 szál virág? Virágpiacról olcsó beszervezni vmi szépet.
2009. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazgyongy nyaklanc?
2009. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van időd és lehetőséged, készíts neki egy fotóalbumot a család, gyerekek, unokák, esetleg a Nagypapa, vagy a testvérei képeivel, a legszebb, legemlékezetesebb fotókból. És jöhet hozzá a nagy csokor virág.
2009. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
69%
Szia! figyelj szerintem ugysem azt fogja nézni a nagymamád hogy mijen ajándékot veszel neki, hanem hogy a szívedböl jön-e nem muszáj ahoz milliókat költeni hogy szép ajándékot kapjon.Pl ajánld fel h beszálsz a buli költségeibe, és mellé lepd meg egy kis aprósággal.!
2009. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyat ami a családra emlékezteti, mint amit az elöttem lévö mond, nyaklánc egyebeknek már ök nem tudnak örülni, nekem most volt nagymamám 91 éves, összehivtuk tudta nélkül a családot, van 5 gyereke, és 8 unokája , elvittük egy étterembe ( amugy fitt az öregcsaj, még eltáncolgat ) ahol nem tudta mi lesz, 5 gyerek férje, felesége stb....voltunk 22-en, ennek nagyon örült, söt közösen a sok rokon csináltunk egy fényképalbumot a sok év fényképéböl. Szerintem jo ötlet, jobb mint 10000 ért vett akármi is.
2009. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én nagyanyámnak egy pólót vettem és rányomtattam az egész család fényképét:)azóta le sem lehet róla szedni:)és én is csináltam a nővéremmel képet..összevágtuk a régi és a mostani képeket és ráragasztottuk egy kép alapra ,rá az üveg és kész is lett a .....család:)nagyon jól mutata a falon és eldobta az agyát mikor meglátta:)
2009. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
cserepes virááág!:)
2009. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fotóalbum a legrégebbi képeitől kezdve, mostanáig. Vagy ha beszkenneled a régi képeket, akkor fotókönyvet is tudsz csinálni:


[link]


Ráadásként ezekből a képekből zenés videót is állíthatsz össze, és kivetíted neki a bulin. Garantáltan elfelejti tőle az összes méregdrága, felesleges ajándékot! :)

2009. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!