Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor meg ismertétek a...

Amikor meg ismertétek a párotokat, akivel most is együtt vagytok, megházasodtatok stb. Éreztétek, hogy ő az igazi? Vagy mi volt az első benyomásotok róla?

Figyelt kérdés

Ismerősöktől hallottam, hogy amikor ők találkoztak a párjukkal akkor éreztek valami különleges érzést, hogy számukra ő az igazi. Én személy szerint a páromnál egyáltalán nem éreztem, sőt... Nem egészen keltett jó benyomást nekem, de mégis együtt vagyunk, és boldog párkapcsolatban élünk.:) Nektek, hogy volt ez?

29/L.


2013. jan. 5. 03:22
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
100%

Nekem a mostani baratom elott volt egy fiu akivel 2 evig voltam egyutt.. nekem o volt a hatalmas NAGY O , de a dolgok nem ugy alakultak.. igy mar nem vagyunk eegyutt.. nagyon szerettem, barmit odaadtam volna erte., meg most is szeretem , de tul kell tennem magam!

A mostani baratomat nagyon szeretem, de mikor megismertuk egymast nem tetszet ( nem a kulsoleg, belsoleg) nem is beszeltunk semmi, de aztan valahogy osszehozott minnket a sors elkezdtunk beszelgetni, es jobban megismertem. De nem erzek semmi tobbet csak azt , hogy szeretem es barmi lehet meg belole :)

Ezek a dolgok, hogy jajjj ereztem , hogy o azz igazi .. enis igy ereztem de szerintem csak azert mert nagyon szerettem, naivan hittem benne.. de mostmar rajottem , hogy hinni , csak magadban.. mert semmi sem biztos, csak a halal :D

2013. jan. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%

Én már a második találkozáskor éreztem,hogy bármit megtennék érte. (Orvosom volt,tehát ért is hozzám.) Az is második alkalommal történt,hogy jött velem szembe,megakadt rajta a szemem,ő észrevette,hirtelen megállt és pár másodpercig néztünk egymás szemébe.Nem tudtam megmozdulni,megszűnt a világ arra a néhány pillanatra...

Viszont a legtöbb esetben ezt az ember ilyen hamar nem érzi,csak némi ismeretség után.

2013. jan. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Különleges érzés az nálam kb akkor van ha szerelmes vagyok és szebbnek látom a dolgokat, mint amilyenek valójában, mert jó a fantáziám. De mivel minden relatív, így az is lehet, hogy akkor látom jól :D


Az első benyomás, aranyosnak tűnt, jó fej volt, de csak ennyi. Inkább a további beszélgetések és találkozások után kezdtem belegabalyodni, amikor jobban megismertem. Nem csalódtam benne soha és tökéletesen éreztem magam mellette, tehát egyre inkább kezdtem hinni, hogy ő lesz az igazi. Hiányoztunk egymásnak, mindig rohantunk egymáshoz, később összeköltöztünk, hogy ne kelljen annyit mászkálni. Kb 8 éve vagyunk együtt. Az életemet is rá merném bízni. Hát ki az igazi, ha nem ő?

2013. jan. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
A volt férjemmel társaságban találkoztam először. Amikor belépett a helységbe ránéztem és egy hatalmasat dobbant a szivem. Már akkor éreztem, hogy lesz közünk egymáshoz. Lett is, évekig jártunk, megvárta míg elvégzem az iskoláimat, összeházasodtunk, született két fiunk. 20 évig éltünk együtt.
2013. jan. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
67%
nem
2013. jan. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokáig csak nézegettük egymást a gimiben férjemmel, de mikor így utólag erről beszélgettünk szóba került, hogy mindketten éreztük, hogy még nagyon fontos lesz a másik az életünkben. Így is lett.
2013. jan. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Az irodalom már nagyon sokféle módon kifejezte, hogy milyen a szerelem ,mégis nem is biztos, hogy viszont ő a nagy Ő . Ez szinte minden párkapcsolatban élő és nem élő ember fejében megfordult, de az az első esetben nem nagyon szerencsés. Nem szerencsés akkor, ha gyakran a másikon filózik, amikor is még gond nélkül szeretett vagy szerethették egymást lakva vagy külön. Nagyon sok ember nagyon helyesen ugy gondolja, ha a mostaniban és mostanival harmonikusan él és a régivel ugy van,hogy AZ A VONAT MÁR EL MENT. ÉS - még azt sem tudja, hogy ha még egyszer fel próbálná melegíteni a régi szerelmet ugyan azt érezné-e át vagy rá jönne arra, hogy az érzései csak nosztalgia volt. Jó, ha a kérdésről beszélgetünk,mert biztos vagyok benne, hogy sokan a jó oldalon állunk és bár már felelősen gondolkodunk és felelősséggel tartozunk másokért is ,de a gondolatainkat már kordába tudjuk tartani még ha nosztalgiázunk is.
2013. jan. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Amikor megpillantottam az első randin (neten ismerkedtünk meg, az volt az első személyes találkozónk), egy furcsa, megérzés szerű hang azt súgta, hogy Ő AZ!

Ezt soha nem fogom elfelejteni...idén lesz az esküvőnk.


24N

2013. jan. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

A ferjemet egy sarkon ismertem meg. Egy ismerossel beszelgetett. Meg egyutt eltem az exemmel, ugyhogy erzelmileg nem voltam fuggetlen. Hazafele egyutt mentunk beszelgettunk es az exem pont akkor ert haza. Meg is jegyezte: nagyon tetszel ennek a fiunak...hat ugy voltam vele legalabb valakinek...

aztan ugy hozat az elet, hogy masik lakast kellett keresnem. Extol megvaltam de erzelmileg meg mindig labilis voltam. Kellett egy lakotars es nem tudom miert a ferjemet utolso mentsvarkent hivtam fel. Mondta o koltozne. Na igy szepen osszezartuk magunkat. Aztan beindult a harc az ex szerint. A ferjem nem harcolt o kivart. Arrol nem is beszelve, hogy megbeszeltuk van szex de csak szex....- jo kis firma vagyok en is. Egyetlen mentsegem, hogy fogalmam sem volt mi volt akkor velem. Nagyon megviselt a szakitas az extol holott tudtam, nekem nem jo abban a kapcsolatban....es aztan szepen elkezdtunk csiszolodni egymashoz mint ket csiszolatlan gyemant...nyugalom volt es semmi sem volt kotelezo. Moziba mentunk es koncertekre es elveztem, hogy o ert engem es en is ot es nem kell Zambo Jimmy-t hallgatnom soha tobbe!!!!!

Ma mar nevetunk az egeszen. Nekem 2 ev kellett mire ujra szerelmes lettem es ez folyamatosan hullamzik....de! En nem tudom hogy van ez?! A ferjem kozeledik a 40-hez es egyre jobban nez ki! Szoval ujra es ujra beleszeretek. A vilag legjobb apukaja es a legjobb tars. Mindent megtesz ertunk. Sokszor ugy erzem, hogy nagyon szerencses vagyok.

2013. jan. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem éreztem azt hogy ő a nagy ő. Sőt! Én igazából nem gondoltam volna hogy hosszú kapcsolat lesz a miénk... túl nagy a korkülömbség. Kocsmában ismerkedtünk meg, én dolgoztam, ő volt a vendég. Amikor belépett az ajtón, kisütött a nap. Valami olyan kisugárzása van, hogy minden embert megfog. Szóval a szememet sem tudtam levenni róla, simogatta a lelkemet ha nézhettem, és én ennyivel be is értem volna. De szerencsére nem így lett. :)
2013. jan. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!