Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy anya a naplómat olvassa?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt csináltam egy netes blogot. De ilyen privátba állítottam,szóval nem látja senki csak én meg akinek emailt küldök. Nem írok igazából semmi érdekesről csak a napjaimról... Anya mikor meglátta,hogy blogolok azt mondta: "vagy meghívsz vagy többé nem ülhetsz a géphez"

Tehát már egy jó ideje anya is olvassa. Szinte sose írok semmit,vagy ha igen még aznap elolvassa anya. Letörölni szeretném róla de félek,hogy megsértődik vagy kiveri a hisztit. Már egyszer beszéltem vele erről,de azt mondta,hogy csak szeretné látni,hogy mit csinálok és hogy nem hozom e magam "KÍNOS HELYZETBE" ezzel... Mit tegyek?


16L



2013. jan. 5. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
csinálj egy ujjat és a régibe írj tök hétköznapi dolgokat pl suliról ,tanárokról stb.. a másikba meg írd le amit szeretnél :)
2013. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy szeretném én is,csak már sokat írtam és közel áll a szívemhez ez a blog. És nem tudom lehet-e át importálni vagy valami :(
2013. jan. 5. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg anyudat, hogy annak idején ő örült volna, ha a nagyid elolvassa a naplóját, és most ha ő írna naplót, örülne-e ha te is mindig elolvasnád. Furcsa anyukád van, én ilyet nem tennék a gyerekemmel, nekem is volt anno naplóm, lehet, hogy anyám is elolvasta tiktokban, de legalább nem tudtam meg.
2013. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy abbahagytad a naplóírást és töröld le őt vagy nem tudom hogy van ez de távolítsd el valahogy onnan és titokba csináld hogy még véletlenül észre se vegye, de már bocs de elég szemét anyád van ha ilyeneket csinál , lehet enyém is elolvassa a kézzel írtat de legalább nem mondja meg. 1. voltam :)
2013. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez lesz a következő szint amit csinálni fog

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

2013. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem normális!

Mielőbb lépj ki, csinálj egy másikat, igazit, titkosat.

De előtte írd bele, hogy ez neked milyen baromi rosszul esik, és nem érted, miért teszi ezt veled. S azt se felejtsd beleírni, hogy te nem olvasnál bele máséba, akárhogy is szereted őt.

2013. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez tényleg jó megoldás,amikor velem volt ilyen én is üzenetet hagytam neki,de úgyhogy nem jött rá hogy tudom hogy olvassa,leszokott róla
2013. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az a rohadt szomorú, hogy ahelyett, hogy olvassa a blogod, leülhetne veled, és megkérdezhetné, mi nyomja a lelked, mi a bánatod, örömöd.
2013. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd át a számítógépén a lokális DNS táblát, hogy mikor a blogodat próbálja megnyitni, átvezérelje egy másik címre, aztán mond hogy megszűnt az oldal.
2013. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, abszolút nem normális dolog... nincs valaki (apukád, nagyszülő) aki meg tudná értetni anyukáddal, hogy hiába jószándékból teszi, akkor is helytelen dolgot csinál?
2013. jan. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!