Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gonosz vagyok ha nem...

Nagyon gonosz vagyok ha nem szeretem a párom gyerekét? Már mindent megpróbáltam de nem megy! Meg akartam felelni, de nem megy! Elfogadom hogy van, de nem szeretem!

Figyelt kérdés
12 éves fiú,már 5 éve vagyok páromnál,van egy 3 éves lányunk. Az ő születése nem befolyásolta a fiúval való kapcsolatomat,mert az előtte sem volt másmilyen. Szószerint a hideg kiráz a gyerektől. A viselkedése,a jelleme. Mindig is el volt kényeztetve,egyedül még most sem tud rendesen fürdeni,egy szendvicset nem készít el,ki kell nyalni a seggét,ha itt van,minden 7 végén, rá külön be kell vásárolni,édességen meg kólán él,úgy viselkedik mint egy 5éves,közben annyira buta és mindig ostobaságokat beszél. Hajnal 6kor már fent van 7végén és követeli a reggelit. Apa persze mindent elnéz neki,ő pedig ezt kihasználja,mivel az apja csak arra jó hogy mindent megvesz neki amit kiejt a száján. Mikor nincs itt meg fel sem veszi az apjának a telefont,nem érdekli. A kishugát állandóan piszkálja,idegesíti. A nővérét,aki velünk él (párom nagylánya),leköpi,inzultálja. A nővérét szeretem,de őt nem tudom. Ha itt van fenekestül felforgatja az életünket. Folyton ki kell szolgálni,párom el is várja. Most meg azzal álltak elő hogy ideköltözne. Na már nekem ez sok! Igy sem birom. 2 szobánk van,1 a lányoké másik a mienk. Hol lenne ő? Mikor itt van ígyis köztünk alszik! Ráadásul a kicsi oviba megy,én meg vissza dolgozni. Emelett hogy lássam még el ezt a gyereket is,aki teljesen másként nevelkedett? Rendetlen,állandóan pakolok utána,mindig lesni kell minden lépését! Tudom hogy a párom fia,és neki ő az első,de nem akarok egész életemben csak nyelni. Költözzek el én?
2013. jan. 6. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Mondd meg kerek perec a párodnak, hogy neked bőven elég 2 gyereket nevelni, főleg, hogy az egyik nem is a tiéd. Anyuci (ex) miért nem akarja tovább nevelni a fiút? Merthogy az ő dolga lenne, és az apukáé, nem pedig a tiéd.
2013. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
5%
Ne mond már hogy a 3 éves után nem kel pakolni őt nem kel kiszolgálni csak lusta vagy még egy gyerekhez.
2013. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Muszáj lenne ezt megbeszélni a pároddal, anélkül nem nagyon fog menni. De sajnos ha a párod eddig nem értette meg mit érzel, akkor valószínűleg ezután sem fogja, hiába mondod el neki bárhogy. De egy próbát megér. De határozottnak kell lenned, állj a sarkadra. És amíg ott van a kölyök, addig ne legyen szex.
2013. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ezt beszéld meg a pároddal. Mondd neki, hogy neked ez már sok lenne, hiszen visszamész dolgozni, van egy kisgyerek akire folyton figyelni kell, és itt egy 12 éves gyerek, aki kisgyerekkén viselkedik, tehát ha jobban belegondol kettőre kell ügyelned, és ez munka közben nem megy senkinek. Úgy még oké, hogy valaki otthon van, de ha te is dolgozol, hazaérsz 3-4-re vagy később, főzni kell, takarítani és még nyald is ki annak a gyereknek a seggét... hidd el, én sem tűrném el.

Esetleg egy nevelési tanácsadót ki kéne kérdezni, mit lehet tenni ilyen esetben, mármint ha a gyerek ilyen elcseszett nevelést kapott, lehet hogy még helyre lehet hozni.

Amikor nálatok van és kaját kér, mondd neki hogy csinálja meg magának, rakd ki elé a hozzávalókat, és tegye össze magának a szendvicsét, és ne adj neki oda mindent olyan könnyen. Hátha ez kicsit segít. De mondom, beszélj a pároddal, mondd el neki mit érzel, mert ez így nem lesz jó :)

2013. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Eleve nehéz lenne kivitelezni, hogy odaköltözzön, mivel, mint írod, egyszerűen nincs hely, azt meg gondolom a férjed sem akarja, hogy a gyerek 18 éves koráig köztetek aludjon (ami szerintem ennyi idős korban már nem normális, persze elhiszem, hogy nincs hely). Szóval, ha nem szeretnéd elmondani neki, hogyan érzel a fiával kapcsolatban, még mindig hivatkozhatsz erre.

Azonban szerintem mindenképpen el kellene mondanod ezt neki. Az az érzésem, hogy a párod azért kapatja el a gyereket, mert ő az egyedüli fiú, a kis "trónörökös" és ezért mindent szabad, Sajnos sok családban előfordul.

2013. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Második. Te igen primitív vagy. Ezek szerint te még a 30 éves gyereked után is elpakolsz, mert ugye a 3 éves után is el kell... A nem saját gyereked után meg főleg, ugye? Pfffffff, milyen após vagy anyós lesz belőled, kiráz a hideg már a gondolattól is.
2013. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Korához képest nagyon éretlen ez a gyerek. Mindenképpen beszéld meg a pároddal a dolgot.
2013. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%

közlöd a pároddal hogy hát így sajnos többé nem szexelhettek ha köztetek fog aludni mert hát ugye hogyan...

ez szerintem hatni fog, nincs olyan férfi aki lemondana a farka élvezetéről, akár a saját gyerekével szemben

ideig-óráig tartja magát, de nem örökké

így működnek "sajnos" :)

2013. jan. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10%
Szégyeld magad. Tömören.
2013. jan. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
14%
A Szeretet nem válogat: vagy szeretsz valakit, vagy nem. De ha te csak a saját kölöködet szereted, mást nem, akkor valójában ne szeretsz senkit. (Gyk: magadat sem.)
2013. jan. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!