Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferjem es koztem 30 ev a...

Ferjem es koztem 30 ev a korkulonbseg. Kezd meghulyulni. Nevetsegesnek erzi magat a barataim elott. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
23 eves voltam, o 53. Egy munkahelyen dolgoztunk. 17 eve elunk egyutt, 8 eve vagyunk hazasok. Gyerekunk nincs. Szuleim, barataim is elfogadtak. Mostanaban kezdte mondogatni, hogy valjunk el es keressek egy fiatalt, mert o mar oreg es sokkal jobban szeret annal, hogy ha majd apolni kell ot, mert pl. magatehetetlen beteg lesz, en szenvedjek miatta. Vagy ha mar nem lesz kepes a szexre, en meg akkor is distal leszek es nem lesz igy jo nekem. De nekem igy jo. Es nem ergo, hogy nem szanalombol vagyok mellette. Majd raerek ilyeneken gondolkozni, ha ezek bekovetkeznek. Csak azert menjunk kulon, mert mi lesz hogyha...?
2013. jan. 7. 12:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

distal=fiatal

ergo=erti

Bocs. Automata helyesiras ellenorzo :(

2013. jan. 7. 12:58
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

nem most 23...hanem akkor volt 23, mikor összejöttek....17 éve élnek együtt...ergo most 40 éves...


fél kérdező..érzi a korát, neked meg a legjobbat szeretné...nem hülyült meg, természetes az egész, még ha rossz is...most úgy érzi, hogy kiütközik a korkülönbség...neked meg jobbat, többet akar...

24L

2013. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Elsö: Nem tudsz szöveget értelmezni? A kérdezö világosan azt irta, hogy ö 23 a férje 53 volt, amikor öszejöttek ezelött 17 évvel. Ebben mi az, ami nem érthetö?!?!?!


Kérdezö: A legokosabb lenne, ha egyrészt a férjeddel nyiltan beszélnél, hogy MOST még neked mindenképpen jó vele és a problémákkal akkor KELL MAJD foglalkozni, ha fellépnek.

Kérdezz rá, hogy mi van akkor, - elvileg az is elöfordulhat (nem kivánom, de ettöl még létezik ilyen) - ha te leszel magatehetetlen, akár betegség, akár baleset miatt, akkor elhagyna téged? Vagy akkor szenvedne veled és érted?

2013. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Te tudod... végül is a fiatalságod már ráment. Nem bántani akarlak, de nehéz neked újra kezdeni. Most jutott a férjedenek eszébe? Miért nem évekkel ezelőtt? Te nem szeretnéd ott hagyni, ahogy értelmezem...


Az előzőnek: annyi volt !!!

2013. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Kapuzárási pánikra gondoltál már?? Nemcsak ugy jön elő a dolog hogy a fiatalokat hajkurássza!!!
2013. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

Kedves #1!

Nem azt írta,hogy 23 éves most,hanem 23 volt mikor összejöttek.Értelmezés 1es!

Egyébként,kedves kérdező,szerintem beszéljétek meg,és mondd el neki,hogy te szereted őt,és ha beteg lesz,akkor készen állsz arra,hogy ápold,ha arra lesz szükség,és kitartasz mellette a végsőkig! :)

2013. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Mond meg neki: "Akármennyire is szeretnéd, nem fogsz lecserélni egy 20 évesre!"
2013. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

idős vagyok fiatal feleséggel ... megértem a férjed, hogy ilyenek jutnak eszébe ... meg kell tudnod győzni arról, hogy ez már bizony így marad, míg valamelyiktek meg nem hal


amit felajánlott azzal téged szeretne kímélni, és nem igazán jó a válaszod, hogy "majd ha oda jutunk akkor kell gondolkodnod a megoldáson", mert attól is meg akar kímélni, hogy utána ne köpködjenek téged, hogy "amíg egészséges volt addig kellett csak, betegen meg otthagyod" ... meg kell értenie, hogy te komolyan gondolod, hogy együtt élitek le az életetek

2013. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked egy 40 éves öregasszony, akkor b*zi vagy.
2013. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nekem is mondta ezt a férjem, ha nem is pont ebben a szituációban. Életmentő műtét előtt állt, amiből tudtuk, hogy rokkantan fog kikerülni(amputáció). Soha még így nem bántott meg, ha nem nyilvános helyen vagyunk (kórház), felpofozom. Így csak zokogtam és kikértem magamnak, hogy minek néz engem... Azóta is együtt vagyunk és igaz, hogy nagyon nehéz, mert valóban gondozni kell, de ha újra választhatnék, akkor is vele lennék, ezt választanám.

2013. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!