Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétesett a családom, miattam....

Szétesett a családom, miattam. Pedig minden tökéletes volt?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudom magam túltenni azon, hogy elveszítettem a számomra legfontosabb embereket:((( a testvérem hónapokkal ezelőtt meg akart erőszakolni(igen, volt már ezzel kapcsolatban kérdésem régebben)..de még mindig nem tudom magam túl tenni rajta...annyira szerettem őt, és ennek ellenére rettenetesen hiányzik az életemből:( mamám kitagadott, mert szerinte hazugság...sosem veszekedtem vele, különleges mama-unoka kapcsolat volt, mindennél jobban imádom :( Apa és Anya azok akik hittek nekem, de egyszerűen minden nap sírok, hogy hogy történhetett ez, és nagyon hiányoznak... :( fog ez az érzés valaha változni, hogy ne fájjon ennyire?? :/
2013. jan. 9. 00:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért a te hibád, ha téged akartak megerőszakolni?

Milyen család az, ahol ez előfordulhat?


Ki a te testvéred, mostohatestvér vagy ki az aki ilyet csinál?


Jó nagy p@raszt lehet, ha szereted őt, ha nem.

2013. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Nehogy már magadat hibáztasd! Nem tudod mamáddal, és szüleiddel rendbehozni a kapcsolatot? Beszélgess sokat a legjobb barátoddal, vagy egy pszichológussal! Biztos melletted fog állni a családod.
2013. jan. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

nem tudom, részben magamat is hibáztatom..ha nem beszélek senkinek akkor most nincs ez..

mama megkért, hogy hagyjam őket békén, mert hogy én csak tönkre akarom tenni tesóm életét...

Szüleim mellettem állnak 100%-ban:)csak annyira üresnek érzem magam...annyira harmonikus, jó család voltunk mindig is, imádtam tesómat és hiányzik a múlt:(

köszönöm a válaszokat

2013. jan. 9. 00:50
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Belinkelnéd a korábbi kérdésedet? Érdekel, hogy történhetett ez az egész. :/
2013. jan. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de egy harmonikus, jól működő családban ilyesmi egyszerűen elképzelhetetlen. Valami eddig se nagyon volt rendben nálatok, csak nem vetted észre.De egy biztos.NEM a Te hibád. Ha hallgatsz, akkor megismétlődik, még rosszabb lett volna.
2013. jan. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem TE voltál aki belerondított a családba hanem a testvéred aki ilyet MERÉSZELT tenni, ő az aki eldobta a többieket magától!
2013. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem te hibád, egy családban 4-5-6 ember él, mindenki felelőssége egyformán, ha a család széthullik, nem volt tökéletes ez, ha iyesminek kellett történnie! Nagy bátorságra vall, hogy mertél szólni a szüleidnek a dologról. Javaslom keress fel egy pszichológust, aki segít feldolgozni a történteket.
2013. jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Tesómn mindig is nagyon agresszív ember volt, de nem minket bántott :/ persze voltak nálunk is nagy balhék..de sose gondoltam, hogy ez a mi családunkba bármikor megtörténhet..én normálisnak éreztem a családomat

a kérdésem nem pont azt írja, hogy történt de linkelem :

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. jan. 9. 10:10
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne magadat hibáztasd.Ha a "testvéred" ennyire elmebeteg és nem kezelik,akkor előbb,vagy utóbb úgyis a sárgaházban,vagy a börtönben fog kikötni,ott meg úgyis ő lesz a köcsög,meg a csicska.
2013. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És a Tesód felesége/barátnője mit szól ehhez? Illetve a gyámhatóságot nem érinti ez a kérdés a 3 gyerek miatt?
2013. jan. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!