Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiért lehet legolcsóbban...

Mennyiért lehet legolcsóbban albérlete fent tartani Bp-n + élni? Négy ember,200ezerrel tud valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Négy fiatal felnőtt, de kettő közülük még középiskolás. Kb ennyi lenne a bevételünk.

Kellene egy teljes lakás négy főre, akár egy másfél szobás is megtenné.



2013. jan. 9. 22:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

albérlet normál környéken 55ezer + rezsinél kezdődik. ez másfél, két szobás. rezsi olyan 40 legalább, télen több a fűtés miatt.. kaja azt tudod, máshol is ennyi. sőt, vidéken néha drágább is. bérletek, ha kell. felnőtt 10 ezer, diák 4ezer.

szóval ez a 200 ezer baromi kevés sztem.

2013. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Én másfél szobás lakást adtam ki tavaly 16 kerületben havi 40 albérlet + rezsi. A rezsi télen-nyáron ugyanannyi (elosztják a fűtést egész évre) és havonta olyan 30-40 ezer volt az is.

Szerintem idén a bérleti díjak emelkedtek, így számolhattok albérletre havi 50-60 ezret + a rezsi.. A többit meg te tudod hogy tudod beosztani..

Van aki szépen boldogul ennyi pénzből, van akinek 500 ezer is kevés lenne..

2013. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy másfél szobás is megteszi, akkor számoljunk mondjuk 50 bérletivel (de az akkor nagyon kicsi másfél szobás), 30-40 rezsivel minimum.

Kajára spórolósan mondjuk 40, bérletek...ha a felnőtteknek is kell akkor kb. 25-30...

Hát igen, alsó hangon, mindent nélkülözve kb. 200.

2013. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Első, normál környéken nem kapsz 55+rezsiért 1,5-2 szobásat. Vagy max vhol kint a halál f.szában, az meg nem éri meg, Belváros a legjobb.

30 nm, 1 szobás van kb 55-60-ért.

2013. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, a IX. ker-ben a józsef attilán lakok, albiban, 55+rezsiért. két 18nm-es szoba van.
2013. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%
Jó, de az elég rossz környék.
2013. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
3-as! Kaja egy hónapra 40 ezer 4 embernek, és mind a 4 felnőtt? Hát, én nem tudom, hogy ezt hogy lehet megcsinálni, nekem kétszer ennyi is kevés, pedig a három gyerekem közül csak az egyik nagy még csak, és nem vagyunk nagyon kajaközpontúak.
2013. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Olyat végülis nem találunk ahová nem kell bérlet senkinek, meg az egyébként is szükséges. Szóval akár rosszabb környék is számításba jöhet, tényleg most az a lényeg, hogy kijöjjünk ennyi pénzből, júliustól már az öcsém is dolgozik tanulás mellett, így több lesz a pénz, addig kellene valahogy kihúzni.
2013. jan. 9. 23:21
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Hát, nem tudom, neked mi a jó, de a józsef attila az pont nem rossz környék. az egy átlag pesten. a rossz környék pl a belváros nyócker, meg mondjuk a havanna lakótelep, hogy példát mondjak.
2013. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

szerintem nagyon necces, mert ez elvileg bőven létminimum alatt van egy főre jutó jövedelemmel. Az albérlet főleg a városrésztől függ, a külváros értelemszerűen olcsóbb. Most csekkoltam gyorsan egy oldalt, láttam 40 ezer + rezsiért panelban, város szélén. A mi rezsink 40 nm-re 2 fővel 30000/hó de ahogy a fenti példa mutatja, ezzel nagyon mázlisták vagyunk, van aki csak a fűtésre kifizet ennyit.

A kajára meg nem tudom, hogy budapest mennyivel drágább, de meg tudok adni pár dolgot, amit ma vettem a piacon. krumpli - 120/kg

lencse -500/kg

alma - 160, de volt 130 ért is csak azok kisebbek voltak.


Szerintem nagyon nehezen jöttök ki ennyiből, már ha kijöttök belőle. Tankönyveket, sulis kaját ingyen kaptok, vagy kedvezménnyel? ha a két gimis ingyen kajál a suliban, akkor több esélyetek van.

2013. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!