Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajandekot tudjak venni...

Milyen ajandekot tudjak venni a legjobb baratnomnek, most lesz 18? es nem kerem azt hogy hat te ismered meg ilyenek, mert nagyon sok ajandekot vettem mar neki es most enm tudom hogy mit

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
én most lettem 18 és a barátnőimtől egy pezsit kaptam mert már legális !:P meg egy polót amire egy 18-as kör volt rányomtatva, a hátuljára meg ráírták a nevüket, h boldog sznapot,egy kedves sort, stb.nekem nagyon tetszet!:)
2009. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel most lépett át a felnőtt korba, én biztos valami fajzán dolgot vennék, amit sexshoppokba lehet kapni és vicces. Ha van bátorságod bemenni egybe, akkor ott majd ajánlanak valamit, nincs konkrét ötletem. Bocsi ha nem ilyen válaszra vártál, nekem ez jutott elősször eszembe.
2009. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
en is gondoltam szexshoppos ajandekra de mivel en meg nem vagyok 18 es nem tudom azert nem szivesen mennek be , miven nem pesten lakom es igy nagyon sokan meglathatnak , de majd vaklami erdekeset ki kene talalnom:P
2009. aug. 28. 15:15
 4/4 anonim válasza:
A 18 karikás póló nagyon jó ötlet, én is azt kaptam. De tavaly pl befizettük a legjobb barátnőmet egy csokimasszázsra.
2009. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!