Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményétek arról, hogy...

Mi a véleményétek arról, hogy egy szülő azt mondja gyerekének, hogy k*rva any*d, szószerint?

Figyelt kérdés

történetesen velem történt, vagy idegesen mondja kiabálva,vagy idegesen de higgadtan

L



2013. jan. 11. 20:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Elítélem.
2013. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
szerintem ezt mindenki megkapta. én is. nem kell komolyan venni szimplán annyit jelent, hogy hülye vagy.
2013. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Meglehetősen rosszul esne és ezt tudatnám is vele. Talán még azt is hozzátenném, hogy gondoljon már bele ezzel kit szíd...
2013. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Saját magát úgy aposztrofálhatja, ahogy akarja :)
2013. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A káromkodás nálam a feszültség levezetésének a módja.Tehát ha úgy nézed,hogy jobb,mintha kaptál volna egy fülest,akkor nem is olyan rossz.
2013. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Hallottam már olyat is , hogy vki a saját gyerekét hordta le k#vának mert összejött egy sráccal (tök normális csaj, ez az első barátja ), meg volt egy olyan eset is, amikor a szülő azt mondta a gyerekének, bár ne született volna meg. Szerintem ezek óriási sebet hagyhatnak egy gyerek/tini, de még egy felnőtt lelkében is, úgyhogy nagyon elítélem :/
2013. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%
Semmi. Ideges volt, ennyi. Mindenkivel elofordulhat,. Ha belegondolsz, magat sertette vele, elvegre o az anyad....
2013. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Barki mondja bagyon a szivemre veszem...!

De amikor anyu szajan kicsuszik... Hat jot nevetek xD aztan o is... Es mar nincs is gond :)

2013. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

A mi családunkban sosem volt divat a káromkodás. a bátyám egyszer káromkodott otthon. Anyu nagyon szomorú volt.

Egy szót sem szólt érte, de éreztette vele, hogy nagyon nem tetszik. Egy hét múlva jött rá, hogy mi anyu baja. Bocsánatot is kért. Többet nem is hallottam ilyent. Más családban sokat hallottam és nem volt probléma. Szerintem nem ez lehetett az első amit hallhattál, és ezért nem is nagyon ütközhetsz meg benne. Ha nem tetszik a trágár beszéd, Te ne tedd! Több leszel tőle.

2013. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szövegkörnyezetből kiragadva nyilván elítélendő. Viszont azért nem mindegy, milyen szituációban hangzik el.
2013. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!