Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarok ennyire...

Mit tegyek? Nem akarok ennyire lesüllyedni, de már teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Több,mint egy éve nem találok munkát. Van diplomám és OKJ-s bizonyítványom is és már akár takarítónak is elmennék,mert nem büdös nekem a munka,de sehova nem vesznek fel.

Viszont egy ismerősöm mondott a napokban valamit. Van,mint megtudtam a városban ahol élek egy masszázs szalon,ahol bár szexmentes masszázst csinálnak a lányok,de erotikus az egész. A masszázs vége,kézi befejezés. Odáig jutottam,hogy beszéltem a főnökkel és gondolkodási időt kértem.

Szülőkkel élek itthon és egyre több a konfliktus,mert nem tudok beszállni a rezsibe,kajapénzbe,ergo élősködök rajtuk. Már a gyógyszereimet sem tudom kiváltani,annyira nincs pénzem és segítséget sem tudok senkitől kérni,tényleg senkitől.Semmiféle segély sem jár.

Sosem hittem,hogy megfordul ilyen munka a fejemben,bár sosem ítélkeztem azok felett akik ilyen vagy ehhez hasonló munkát végeznek,de nem hittem,hogy egyszer én is idáig kell,hogy jussak.

Lehet más megoldás,vagy válasszam ezt a munkát,ahol bár szex nem lesz,de nekem ez is épp elég megterhelő lenne lelkileg.De az is tönkretesz,hogy csak a vita van itthon,mert nincs munkám!


2013. jan. 12. 23:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Én azt is megérteném ha végsö elkeseredésedben igent mondanàl.Tényleg baromi elkeserìtö tud lenni az,hogy az embernek mennyire nincs esélye élni.......szinte megbetegiti a lelket....

Mégis azt mondom ne vàlllald.Még nagyobb kàrokat okozna lelkileg.....

2013. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ne... mert munkát még találhatsz, de ha ezt elvállalod akkor egy életre meg leszel bélyegezve. Még ha az ismerőseid/barátaid nem is fognak róla soha tudni, de a te lelked tönkre megy.
2013. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
35%

Szóról szóra írhattam volna ezt a kérdést én is.

Vállald el, gyűjts össze egy kis pénzt, és keress külföldön munkát. (Ahhoz is kell egy kis tőke (kiutazás, első hónap költségei...).


Sok sikert, hidd el, lesz neked még sokkal jobb is!

2013. jan. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Tudom és igazatok is van,de már lelkileg az is kikészít hogy itthon napi szinten megy a balhé és minden vagyok csak becsületes ember nem és azt mondják azért nincs munkám,mert nem is akarom,hogy legyen! Pedig ez nincs így!
2013. jan. 12. 23:46
 5/33 anonim ***** válasza:
nem vállalnám. keresnék tovább, mint vmi hülye és remélném h kellek vhova. gyerekvigyázónak, piaci árusnak, takarítónak
2013. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
48%
Én elvállalnám, bár nekem ez nem lenne megterhelő lelkileg. Szerencsére olyan típus vagyok, hogy elég érzéketlen tudok lenni, ha akarok. Van rajtam valami lélek ki-be kapcsoló gomb. Pl. szakításkor nem ejtettem még egy könnycseppet sem, mert feleslegesnek tartom. Vége, és kész, megy az élet tovább, és inkább a jelenre koncentrálok, nem arra, hogy szomorkodjak. Ez csak egy példa volt persze, a kettő nem ugyanaz. Csak arra céloztam, hogy én ki tudnám zárni a lelkem ebből a munkából, és tenném a dolgom. Nem kéne elszámolnom vele saját magamban, mert ahogy hazaérnék már nem az az ember lennék, aki a szalonban voltam. De ha te erre nem vagy képes, akkor ne vállald el, márpedig úgy látom rajtad, hogy nem lennél rá képes.
2013. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Igazából a legjobban az zavar,hogy így hogy tudnék kapcsolatot kialakítani? Kinek kellenék ilyen múlttal? Ez jobban aggasztana,mint maga a munka.És mondjuk a lebukástól is félnék,hogy esetleg ismerőssel futok össze.
2013. jan. 13. 00:37
 8/33 anonim ***** válasza:
83%

El sem hinnéd mennyien csinálnak hasonló-ilyen melót a kilátástalanság miatt. Igen, férfiak is.

Valamilyen szinten minden dolgozó, melós, aki nem élvezi a munkáját, frusztrálja minden egyes nap, nah azok is prostituáltak. Talán ez nyugtathat.


Tényleg az a durva, hogy napiszar és társain idióta tinik-akiket eltartanak-röhögnek ki szerencsétlen sorsú embereket, akiknek nem volt más választása. (Igen, tudom vannak kivételek.)

A másik meg, hogy lehet szidni a prostituáltakat, erotikus masszőrnőket, de ha kereslet van rá? A sunyi kuncsaftokat miért nem bélyegzik meg?


Bocs az offért, csak ez kikívánkozott belőlem.

2013. jan. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Egyetértek Utolsó! Soha nem ítéltem egy prostituáltat sem,mert senki nem láthat a dolgok mögé,hogy miért kell ezt csinálnia. És igen,ha a prostituáltak,erotikus masszőrök elítélendőek,akkor azok a pasik,családapák,férjek akik hozzájuk járnak szerintem még jobban elítélendőek!
2013. jan. 13. 01:44
 10/33 anonim válasza:

Merrefelé laksz, és milyen diplomád van? Ha egy kisebb településen laksz, ott tényleg kevés a lehetőség, de akár felköltözhetnél Budapestre ha van ismerősöd, itt azért csak találnál valami munkát, aztán ha sikerül keresnél egy albérletet.

Szerintem ezt az erotikus masszőr dolgot csak a lehető legutolsó lehetőségnek hagyd, főleg ha te is tudod, h nem bírnád lelkileg.

2013. jan. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!