Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni ebben? Ez...

Raffinito kérdése:

Tudnátok segíteni ebben? Ez nem csak családi "gond", hanem az is, hogy nekem nincsennek barátaim akikkel megoszthatok dolgokat, stb. Többi lent!

Figyelt kérdés

Az egész körübelül fél éve kezdődött amikor mondtak nekem olyan dolgokot mindt pl .: gazdag beképzelt . stb...

Nemgondoltam volna, hogy ismeretlenek tanácsát kérem, dehát ez van . Apám 1 éve költözött el . Szó mi szó nem voltunk szegény család, fél világot körbejártuk. Talán ezért utálhatnak sokan?! fél éve voltam egy csoportal akik ittak cigiztek. Nem nagyon tetszett ezért nem mentem velük semerre se... Volt egy jó barátom minden nap egyutt voltunk. . . gondolom értitek. egy igaz barát ! De utánna nemtudom mi történt, eltávolodtunk egymástól. Lehet kicsit összevissza fogalmazom de bocs azért . A testvérem nekem nagyon sokat jelentett apám után, sokat beszélgettünk személyes dolgokrol meg minden. Nem volt barátom akivel elmenjek vaéamerre, mindenki cserben hagyott, nemtudom/nemértem, hogy miért . A testvéremmel vertük egymást ahogy a testvérek szokták :D 5 évvel idősebb nállam, de ha segitség kellet mindig ottvoltunk egymásnak. Naszóval visszatérve a testvéremre, jöttek hozzá haverjai akikkel jól elvolt ő is meg én is . De eljött az a pillanat amikor elköltözött iskolába messze töllünk . Havonta jön haza. Útálom magamat, azért, hogy így élek!!!

14/F . Nem nagy házban élünk. csak megvan mindenünk . nekem van szép órám (ice watch) Mobilom (samsung galaxy s3) laptoppom (lenovoZ757) három gép van a házba 2 laptop 2 nagy TV. Lehet, hogy jobban állunk anyagilag mindt a többi ember, de nekünk is van szívünk. én ugy gondolom, hogy nem fer az élettől ez . Én nem szoktam dicsekedni azzal amim van . egyáltalán!!! És útálom nagyon amikor valaki cikiz vagy valami ... Nemtudom, mitévő legyek. Egész nap szinte gépet bújom kajálok, tanulok, edzésre járok. Rengeteg embert tudok aki barátnak mondja magát de közbe a hátammögött kibeszél. ILYENEK AZ EMBEREK? ERRE KÉPESEK?! Mondtam ezt már a testvéremnek, anyukámnak, de apukámnak még nem .... Most még egy valamit leírnék .

A szüleim azért váltak el szerintem ez a főok( szerintük nem ) mert apukámnak van egy barátnőjje azaz egyből mikor költözött volt. mikor elmentünk hozzá láttunk hosszu hajszálakat női cipőt, stb. Vlamindt 2 éve megcsalta anyámat, bár én csak a skypeját láttam, hogy miket irkált de eléggé rosszul esett ez nekem . és kb fél évig nem beszéltem apámmal de aztán egy nap felhivtam . Ő nem volt képes hívni 1 x hivott. De ő biztos, hogy szeret minket, csak ő ilyen. Valamilyen válaszokat várok.

U.i. Köszi, hogy elolvastad.

14/F



2013. jan. 12. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
nem értem, pontosan mit volt a kérdésed, deee hátbatámadós, irigy "barátok" vannak sajnos...
2013. jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem szeretsz dicsekedni, de azért szépen felsoroltad márka szerint, hogy mitek van.


Ha adhatok egy tanácsot, akkor az az, hogy barátkozz a helyesírási szótárral, és a nyelvtankönyvvel.

2013. jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Én értem! Dicsekszik azzal, hogy milyen gazdagok, és ezért mi sajnáljuk őt. Egy kis elkényeztetett fiú.

Kissé zavaros vagy. Szedd össze magad.

2013. jan. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem értem, mi a gond.

1 - Nincs egy normális barátod sem. Aki van, az csak haver, ráadásul mind irigy és kibeszél a hátad mögött. Szar ügy, keress új barátokat.

2 - A tesód, akit szerettél nagyon, elöltözött másik városba. Hiányzik, ez érthető, de ez az élet rendje. A gyermekek felnőnek, kirepülnek, saját családot alapítanak.

3 - A szüleid elváltak, mert apád félre "járkált". Ez is érthető egy felnőtt számára. Neked biztos nagyon hiányzik, ami teljesen normális, de anyukádnak sokkal jobb, hogy külön élnek és nem kell apád új barátnőjét kerülgetni.


Csak annyi a gond, hogy Te most egy kicsit össze vagy zavarodva, hiszen a tesód és apukád elköltözött, a barátaid meg mind bunkók. Adj időt magadnak, pár hónap múlva mindent másképpen fogsz látni.

2013. jan. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Szánalmas...ezek nem a te cuccaid úgy kaptad a segged alá tolták...

Nem te dolgoztál meg az órádért stb, ilyen beképzeld gazdagokkal sosem barátkoznék.

Ha pedig lenne pénzem több akkor biztos megosztanám a barátaimmal és közösen elmennénk egyet kirándulni...másoknak adnék belőle, de mivel nincs marad a dumcsiparti kártyaparti meg hülyéskedések az utcán, az is jobb mint egyedül kuksolni a nagy házban a tv-k laptopok között,persze én is vágyok rá de már kinőttem ezt...

Te nagyon gyerek vagy. Örülj h ilyen családba születtél könnyebb lesz az életed, max..boldogtalan leszel...

2013. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Sajnos nagyon nehéz barátra lelni. Nagyon sokszor jár úgy az ember, ahogy te is. Barátnak gondol valakit, az illető barátként viselkedik, majd mikor kicsit jobban belegondol az ember a dolgokba, akkor jön rá, hogy a barát az nem is barát valójában.

2. Elhiszem, hogy nem felvágásból írtad le márka szerint, hogy mitek van, de ahogy olvashattad is, ez az emberek számára úgy jön le. Gondolkozz el, biztos nem szoktad felemlegetni, hogy nektek mi mindenetek van? Nem lehet, hogy csak te érzed úgy,hogy nem szoktad, mert észre sem veszed, hisz nem dicsekvésnek szánod mikor mondod?

2013. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
79%

Hat fel kell keszulnod arra h altalanos iskolaban -sot gimiben is- akikkel korul vagy veve es barataidnak tartasz, ok valojaban nem azok. Az egy dolog h elvagy veluk, napod eleg nagy reszet veluk toltod, de ezek erdek kapcsolatok, hogy az ember ne legyen egyedul. Nagyon hamar megszakadnak amint nincs napi kontaktus... Szamitani ne szamits rajuk semmi komoly dolog eseten.

Miben nyilvanul meg az h kibeszelnek vagy cikiznek? Akkor tobbet tudnek mondani.

2013. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ . Nem dicsekvésből írtam le mim van , hanem én ezt nem szeretem, hogy ezem van . Lehet másnak jó lenne, persze nekem is jó volt elejinte de aztán már nem.a cikizéssel annyit értek, hogy egyik percben arogánsan máskor pedig kedvesen szólnak hozzám vlaamindt beszélgetnek . én tényleg nem szoktam mondani, hogy mim van stbstb. A rendes válaszkat még 1x köszönöm :)
2013. jan. 13. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:

"én ezt nem szeretem, hogy ezem van ."


Elfogadom, hogy nem dicsekvésből írtad le amiket leírtál, de a kommentedből is így jön le.

Ne akard megmagyarázni egy fiatalnak, aki esetleg rosszabb körülmények között él, hogy Te nem szereted. Ez még csak olaj a tűzre. Nagyon nehéz rendbe hozni ezt a helyzetet, mert Te el vagy könyvelve egy gazdag, elkényeztetett gyereknek. Az irigység pedig kibújik minden magad korabeli fiúból és lányból még ha nem is akarják.

Hosszú- hosszú szerény időszak nyugtathatja meg a környezetedet. Valószínű az is, hogy barátokat ebben a körben már nem is fogsz találni. Még gyerek vagy, még változhatsz, ezt azonban nagyon akarni kell.

Egy hasonló témával foglalkozó filmet ajánlok a figyelmedbe. Nézd meg az Abigél című filmet. Ha okos, és eszes vagy, rájössz a lényegre, és a változás módjára.

2013. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!