Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám lelkileg és fizikailag...

Az apám lelkileg és fizikailag bántalmaz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az apám eddig 3x ütött meg, egyszer amiatt, mert épp neki készítettem valamit, és nem értem rá azt csinálni amit rám parancsolt, egyszer mert (mivel hogy szeretője van, és attól gyereke is) megkérdeztem, hogy miért nem ért haza időben, és egyszer pedig mert elhagyott egy csomó gyerekkori fényképemet, amik sokat jelentettek nekem, és elkezdtem sírni. Egyszer pedig meg akart verni, mert visszakértem a tartozásom, de elfutottam előle és rám rúgta az ajtót. Szeretői vannak, és az anyámat emberszámba sem veszi. Megkérdőjelezem azt is, hogy van e kapcsolata a BÁTYÁM BARÁTNŐJÉVEL... erre is van bizonyítékom... Ma is meg akart verni, mert nem akartam elmenni a szeretője és az ő gyerekéért az óvodába (mert 2 órája főztem, és végre le akartam ülni enni), csak az egyik családbarátunk visszafogta.

Most nálam itt betelt a pohár, mivel közölte a barátommal, hogy hétköznap többet nem találkozhat velem, mert biztosan miatta vagyok ilyen "szemtelen" lettem.

Feljelenteni nem merem, mert rettegek, hogy agyonver, mielőtt a rendőrség eljönne érte.

Nincs 8 napon át gyógyuló sérülésem sem, mert mindig csak egy hatalmas pofont kapok.

SEGÍTSÉG!!! Kérlek titeket, segítsetek, mert belehalok... 15/L


2013. jan. 14. 17:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Én a helyedben anyuddal elmennék a rendőrségre vagy mikor nincs otthon összepakolni és lelépni, mamádhoz vagy valahova, de ezt tovább ne halaszd mert még csak rosszabb lesz.
2013. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
86%
18 éves életkor alatt fordulj a legközelebbi gyermekvédelmi szervezethez, vagy gyámügyhöz.
2013. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
a bevételünk 90%-át apa keresi, nem tudunk elmenni... feljelenteni pedig nem merem
2013. jan. 14. 17:22
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Kifogások,kifogások... akkor tűrj.
2013. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%
ha semmit nem mersz, akkor tűrsz még 3 évig. Ennyi.
2013. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%
Vagy segítséget kérsz egy tanártól, egy baráttól egy gyámügyőstől vagy tűrsz. Más választásod nincs.
2013. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%

6 Úgyis kitöröl a moderátor hehehe


Kérdező,még egy csóró kis lyukban is jobb lakni,mint egy ilyen embernek nevezett gyökérrel.Én inkább bevállalnám a szegénységet.És nincs lehetetlen,csak tehetetlen.

2013. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
csomóan írtátok, hogy tűrjek.. én el akarok menni!!! csak az anyukám nem mer...
2013. jan. 14. 18:20
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj kérdező,de nem fogom simogatni a lelkedet,annak ellenére,hogy apád egy érzelmi 0,sz@r alak lehet,ha mindez igaz!


A kérdésed tipikus az a kategórai,hogy "sajnáltatom magam,de lépni nem merek,ezért,és azért nem........


Kifogások!

Anyád meg........

Nem tudom,de nekem már a szeretőknél betelne a pohár,nem hogy veri,meg az ajtót rárúgja a gyermekemre.

Kettőtök közül senki sem mer lépni,senki sem tudna segíteni?

Hol vannak a rokonok,barátok?

2013. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Elég önző lehet anyukád,hogy a félelmét hagyja felül kerekedni,és lecarja hogy a lányát megveri,és megalázza a saját apja!
2013. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!