Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőként mennyire fontos...

Szülőként mennyire fontos nektek, hogy a gyereketeket "kiházasítsátok"?

Figyelt kérdés

Természetesen a kiházasítást nem szó szerint értem,arra gondolok,hogy jól működő párkapcsolata és gyerekei legyenek.

Leendő szülők is írhatnak.


2013. jan. 17. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem fontos,egyáltalán nem !
2013. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fontos, hogy jól érezze magát abban az életformában amit választ. Mindkettő azt mondja, hogy nem akar gyereket, megkönnyebbültek, mikor mondtam, ez csak az ő döntésük, nincs jogom beleszólni. Ha néhány év múlva másképp gondolják akkor azt fogadom el. És valóban nem okoz semmiféle problémát bárhogy döntenek. Az ő életük csak az övék, úgy éljék, ahogy nekik jó. Nekem ez a fontos. 45N
2013. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Fontos, mert mindenki biztonságban és boldogan akarja látni a gyermekét. Más kérdés, hogy manapság menyire állnak stabil lábakon a házasságok...

Erőltetni semmit sem kell, mert annál jobban tiltakoznak. Saját tapasztalat. A legjobb ha pozitív példát lát.

2013. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos.Majd ő tudja mi a jó neki,az a lényeg,hogy boldog legyen akár párral akár pár nélkül.
2013. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem fontos, de azért szeretnék majd unokákat.
2013. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Pont semmi köze ehhez anyámnak :)


Merné azt mondani, hogy szüljek...

Ez az én életem, azt teszek, amit akarok.

Ez nem szabadna, hogy fontos legyen.


Inkább az kell, hogy számítson, hogy a gyerekem boldog. És ő legyen boldog, ne az én általam kreált boldogságot élje meg.

2013. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam,hogy beleszólhat a szülő,hanem hogy a lelke mélyén szeretné-e,ha a gyerekének van egy biztos pont az életében. Lehet én írtam félreérthetően.
2013. jan. 17. 16:01
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos, de nem fogok erőltetni semmit. Jó lenne úgy "elmenni ebből a világból", hogy látom, az egy szem gyerekem boldog, és nincs egyedül, van családja (férje, gyereke-i).
2013. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

A lelke mélyén azt szeretne,amit csak akar.

Nem hiszem, hogy van szülő, aki ne érezne ezzel kapcsolatban semmit, mindenki, mármint a normálisabbja a legjobbat akarja a gyerekének. És erről mindnek van elképzelése.


Onnantól kezdve van gond, hogy elkezdi szervezni és okoskodik, helyettem akar dönteni.

2013. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 6/9

Egyetértek ! :)

2013. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!