Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek baja az a barátnőm...

Minek baja az a barátnőm anyáéknak, hogy nem vagyok csóró? Most menjek a híd alá lakni, hogy nekik megfeleljen?

Figyelt kérdés

Azt mondják nem illek a lányukhoz, meg hogy kihasználom(???) Mindig beszólnak valamit. Az is bajuk, ha nálam alszunk, azt mondják náluk sosem megyek (nincs ott külön szoba) ha meg megyek akkor mindig úgy fogadnak h könnyű ilyen kocsival sétafikálni. Szóval semmi nem jó. Egyszer visszaszóltam, mert már tényleg unom h ez is téma, hogy könnyebb mint buszozni. Barátnőm szerint ezt nem kellett volna mert ők nem értik mire mondtam, arra hogy zavar amit dumálnak.

Meg barátnőmbe is próbálják belenevelni ha megyünk vhova akkor a saját részét fizesse, de így meg nem tudunk semmit csinálni.

Mi az eget csináljak, hogy ne szóljanak be? Járjak busszal, meg szakadt cuccba...



2013. jan. 18. 14:11
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De ha a barátnőmet zavarja, hogy nem kedvelnek, akkor csak muszáj valamit tennem. Nem leszek öngyilkos, ha nem kedvelnek, magam miatt nem is igazán érdekel. Nem mennék oda és kész, el tudnám őket kerülni. Csak a barátnőm akarja, így csinálom, de azért azt nem fogom hagyni hogy megalázzanak! Nem érdekel, hogy idősebbek, meg semmi, de semmi közük ahhoz hogyan élek a családommal, nekik kellene megtanulni, hogy egy emberhez normálisan állunk, nem szólunk be neki, nem fikázzuk. Nehogy már az én magatartásommal legyen gond, amikor cs.sztetnek anélkül, hogy ismernének.
2013. jan. 18. 14:46
 12/24 anonim ***** válasza:
28%

De!

A te magatartásoddal van a gond,meg a stílusoddal,én valahogy nem eszem meg,hogy csak azért vagy nekik unszimpi!

2013. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
27%
csak ezért vagy nekik unszimpi!
2013. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Amúgy meg sokan írták,hogy keményebb inzultálásokat kellett elviselniük,mégis kitartottak egymás mellett.
2013. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a gyakorin annyi irigy ember van, hogy párod anyja elbújhatna a sarokba hozzájuk képest. Látod, most sem kímélnek téged.
2013. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Én sem mondtam, hogy szakítani fogok, mert nem fogok, ő normális, szeretem, a szüleivel van bajom.

Soha nem mondták, hogy más lenne a bajuk vele, csak emiatt kapok beszólásokat, így nem tudok másra gondolni. Lehet voltam már a szemükben bunkó, pl. a buszos sztori miatt, lehet nem kellett volna, tényleg csak tettem rá egy lapáttal. De nem bírom, ha valaki beszól, ahogy szerintem mások sem.

Barátnőm hív, a szülei is tudnak róla ha megyek. Ha nem vagyunk ott is egy napot legalább a héten akkor meg az a bajuk, hogy nem látják a lányukat, meg hogy én nem nem akarok oda menni. Ami igaz, de ők tehetnek róla. Mint írtam, nálunk teljesen normálisan elvagyunk. A szobámba nem zavar senki, ha a családommal vagyunk normálisan elbeszélgetünk. Ők szeretik a barátnőmet. Miért is akarnék oda menni? De ha nem megyünk akkor meg az a baj, szóval menni "kell", ott meg elviselni, hogy vigyorognak rám.

2013. jan. 18. 14:54
 17/24 anonim ***** válasza:

ma 14:54

Nem szeretsz ott lenni?

Ki mondta,hogy kötelező,elmúltatok már 18 évesek nem!

"nem bírom ha beszólnak"

Pedig el fogod viselni,mert még sok ilyenben lesz részed!

Munkahely,suli stb.

A negatív helyzeteket tudni kell kezelni!

2013. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
nem kötelező, de saját lakás még nincs szeptemberig akkor szerencsére elköltözünk másik városba. Így nálunk vagy náluk vagyunk általában, főleg most a fagyban, és barátnőm, meg a szülei is, azt is akarja hogy náluk is legyünk.
2013. jan. 18. 15:05
 19/24 A kérdező kommentje:
Egyénként mindenhol vannak nehéz helyzetek igen, lassan 12 éve járok iskolába, vannak súrlódások, de senki nem akart még megalázni. Ahogy a felnőtt ismerőseim sem mondják, hogy bárki ok nélkül beszólna nekik, szólva ne magyarázzátok, hogy lesznek még ilyen helyzetek, az emberek többsége azért normális
2013. jan. 18. 15:07
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mondás: a szegénység nem szégyen. De az!

Volt a lányomnak egy "gazdag" barátja. Mondta, nem gond, ha

elhült az ebéd, megmelegítjük a mikróban. Nem volt mikrónk.

Figyelj a megjegyzéseidre. Lehet, egy-két elejtett szóból úgy érzik, lenézed őket.

A szegényebb emberben már benne van a gátlás, ha egy jómódú ember megy hozzájuk. Nincs kristálypohár, ami nálatok talán természetes. Nincs mosogatógép, vagy bármi,ami neked természetes. Ne itélkezz. Legyél szerény,

mert az, hogy a lány szegényebb, nem az ő szégyene.

Te jobb módú vagy, az pedig nem a Te érdemed.

Neked kell alkalmazkodnod. Fordított helyzetben jönnél rá,

nem könnyű elfogadni (főleg a mások gazdagságát látva)

hogy bizony, csak ennyire vitték az életben.

Ha egy kicsit is érezteted, vesztes vagy. Nem csak az ő szemükben. Másokéban is.

2013. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!