Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem, ha a párom...

Hogyan kezeljem, ha a párom családja nagyon kedves velem, az enyém azonban elég visszautasító vele?

Figyelt kérdés

A pàromnak csodás családja van: mindenki szereti ès tàmogatja egymást, állandó jóhangulat ès béke van náluk. A szülei írtó kedvesek, azz anyukája szinte lànyakènt kezel engem, ruhákat vesz nekem és hasonlók, az apukája segít a nyelvtanulásban, a tesója is ngyon jófej.


Az én családom ennek az ellenkezője: mindenki rosszindulatú, durva és állandó depressziós légkör uralkodik. A párommal személyszerint nincs bajuk, de nálunk senkit nem látnak szívesen, így őt sem. Nem magyon lehetünk nálunk, nem aludhatunk ott, mert "zavarunk", ezért jóformán mindig a pároméknál vagyunk.


Annyira szégyellem ezt és olyan rosszul esik, főleg, mert ő is tudja, étzi, hogy nem örülnek, ha ott vagyunk. Senki nem szól hozzá semmit....


2013. jan. 18. 16:57
 1/7 Ant39 ***** válasza:
13%
"azz anyukája szinte lànyakènt kezel engem, ruhákat vesz nekem és hasonlók" Ugye friss még a kapcsolat?
2013. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért elképzelhetetlen ilyen családok is vannak?:))Pont,hogy nem vadi uj kapcsiba vesz valaki ruhát ruhát.Hát ha a te szüleid ilyen böszmék ezzel nem tudsz mit kezdeni.legfeljebb nem mentek hozzátok.
2013. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

17.01-es saját a tapasztalat??:)


Az én anyósommal és az ex anyósommal is barátnői viszonyban vagyunk/voltunk!


Kérdező!

Nagyon nem tudsz mit tenni,max. annyi,hogy elmagyarázod,hogy nem a személyével van gond,hanem a családod ilyen.

Tanuljatok meg ezzel együtt élni.

Van ilyen sok helyen.Ne erőltesd,csak annyit legyetek nálatok,amennyit nagyon kell.

A párod családjának pedig viszonozd a kedvességüket.

Szeresd a fiukat!

Tiszteld a szüleit!Segits ha ott vagy,amiben tudsz!

2013. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:01-es: anyósommal még ma is igy állunk egymáshoz, pedig több mint 10 éves házasok vagyunk a fiával...

Szóval ne általánosits és ne akard a kerdezöt elkeseriteni..


Egyszerüen vegyétek tudomásul, hogy a két család nem egyforma, van, aki nehezen viseli el, ha mások is ott vannak.

2013. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mást nem tehetsz, mond el a párodnak, hogy sajnálod, hogy ilyen a családod. Ha értelmes (és gondolom hogy az) akkor megérti hogy nem a te hibád nem a gyereknek kell nevelni a szüleit....A családjának meg pl te is vehetsz vagy csinálhatsz apróságokat, ajándékokat, hogy lássák nagyra értékeled a szeretetüket
2013. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elmondtam már neki, hogy nem vele van bajuk, de ezt ki hiszi el, ha mimdig kelletlenül fogadják? Vagy mit gondolhatnak a szülei, hogy mindig csak náluk vagyunk?


Már ott tartunk, hogy ò mondja, hogy ne is legyünk nàlunk, mert feszűlten érzi magát... :(

2013. jan. 19. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek ezzel: ``Egyszerüen vegyétek tudomásul, hogy a két család nem egyforma.`` Ha a szüleidet csak ``zavarjàtok`` és nem kivànatos vendégek vagytok nàluk, akkor minek mentek hozzàjuk? A viselkedésük, a beàllitottsàgok nem a te szégyened, hanem az övéké. Nem neked kell ezért a felelösséget vàllalnod. A szüleidért ``nem tehetsz``.
2013. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!