Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én véleményem, hogy...

Csak az én véleményem, hogy inkább büszkének kellene rám lennie, és velem együtt örülni?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve ismerek egy híres amerikai zenészt, és nagyon jóban vagyunk, ha minden jól megy 3 hónap múlva találkozunk, fognak a környéken fellépni. A multkor zenélt nekem kamerán keresztül, és anyum meglátta, és utána mikor mondtam neki h ki volt az, nem túlzottan örült. A minap megkért, hogy készítsek neki valamilyen felsőt (egyedi készítésű volt rajtam is), rám bízza h milyet. Elkezdtem rajzolni a tervet, és anyum látta, majd megtudta h kinek készül. De megint olyan semleges, inkább negatív kifejezés ült ki az arcára, nem mondott semmit. Csak én vagyok túl elfogult, hogy inkább büszke lehetne rám h egy ilyen személynek készítek pólót? Mi lehet a baja? Nagyon kedves velem ez a személy, nem csinált nekem soha semmi rosszat. 18 vagyok
2013. jan. 20. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen, csak a tied. Nőj fel!
2013. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Anyukád attól tart, hogy ez a férfi majd jól kihasznál, amikor találkoztok, utána meg eldob, mint egy rongyot, és jól összetöri a naiv kicsi szívecskédet. Ne legyen igazam...
2013. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én is erre gyanakodtam, de anyum tudja hogy én mást szeretek. És ez a személy is. Meg szerintem egy egyéjszakás kalandért nem írna rám minden nap majdnem 1 éven keresztül, olyanokat talál akármikor, minden kisujjára akad csaj.
2013. jan. 20. 17:14
 4/16 A kérdező kommentje:
bocsi, minden ujjára :D
2013. jan. 20. 17:16
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Azt nem értem, miért kéne büszkének lennie, mert egy híres emberrel beszélgetsz, ez önmagában nem egy teljesítmény. Ha Te leszel valamiért híres, az más kérdés, de most semmi olyat nem teszel, ami büszkeségre adhatna okot, pusztán jó viszonyt ápolsz egy másik emberrel, mint rajtad kívül több milliónyian ebben az országban. :)


Valószínűleg félt Téged, hiszen még eléggé gyereklelkű lehetsz a soraid alapján.

2013. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem arra kéne büszkének lennie h jó kapcsolatot ápolok egy személlyel, hanem hogy 2. póló tervező versenyt megnyertem, és most végre egy híres személy is már felfigyelt erre a tulajdonságomra... mármint nem várom el tőle h büszke legyen, inkább csak az frusztrál hogy olyan negatívan áll hozzá... én biztos örülnék, ha meglátnám egy híres személyen majd a lányom által tervezett felsőt... de lehet én vagyok túl elcseszett, h már ilyennek is örülnék...
2013. jan. 20. 17:24
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Melyik hónapban születtél?
2013. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Elmondod, ki az?
2013. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Az én bátyám is híres, és a stúdióban gyakorta összefutok más hírességekkel is. És? Ugyanolyan emberek, mint én, csak jobban zenélnek.

Elég gyerekes a felfogásod, ha azt hiszed, hogy azért kellene rád büszkének lennie anyádnak, mert kameráztál egy hírességgel. (El tudom képzelni mennyire híres lehet, ha anyádnak úgy kellett elmondani, hogy ki ő.)

2013. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
0%
Az en anyam buszke a hires udvarlomra. Tobb mint egy eve udvarol nekem pedig kozben kiszultem egy gyereket is.
2013. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!