Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Győrbe vagy Pestre költözzek?

Győrbe vagy Pestre költözzek?

Figyelt kérdés
Mind két helyre lenne biztos lakhelyem és munkám :/ nem tudok dönteni... 23/L
2013. jan. 20. 19:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

En éltem Györben és Bp.-en is. Budapesten nagyon szerettem élni, utána lementünk Gyõrbe. Nekem Gyõr idegennek tünt, de ha a nyugalmat keresed, akkor természetesen Gyõrt válaszd, de Bp-.en több a lehetõség.

Viszont mostanában nem jártam egyik helyen sem, hallgass a többiekre.

2013. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én egy kis zsákfaluból jöttem fel pestre, 2 éve lakom itt. Eddig még nem raboltak ki, nem késeltek meg, semmi az ég világon nem történt, sőt inkább segítettek. Max 2 átszállással itt is mindenhova el lehet jutni. Dugó van, de nem kell autót használni...
2013. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Győr :) Én is itt lakom:)
2013. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
48%
Jobb a közlekedés Győrben? Ha autód van igen, amúgy felejtős. Budapest tömegközlekedése egyes nyugat-európai városokhoz képest is kiváló. (A járműparkot figyelembe nem véve. :)
2013. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben vagyok, Kaposvár és Pest, és én Pestet választottam.
2013. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Én Budapestiként egyértelműen ezt is javasolnám.


Nem feltétlen kell a sok vészmadárra hallgatni, alapjába véve itt sincsen semmi probléma szinte soha. Persze, hogy ha nagy a szád és a kétszer akkorának beszólsz akkor ne csodálkozzál, h ha bántanak. Vagy, hogy ha le rí rólad, hogy be vagy tojva és rá van írva a homlokodra, hogy rabolj ki akkor persze.

2013. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem Győr. Tömegközlekedés nem a legjobb, viszont A-ból B-be elég könnyen el lehet jutni, gyalog és kerékpárral is. Egész jó kerékpárutak vannak! Én is azzal járok. Viszont viszik mint a cukrot.. Ez a város sem fenékig tejfel de szerintem Budapestnél még mindig jobb. (Nem éltem a fővárosban, de nem is költöznék el innen.) egy győri
2013. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%
Győr!!! :)
2013. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Amit győrről tudok, mert most itt élek Egyetemi éveim alatt:

kerékpárral gyorsan közlekedsz, nyáron virágba borul a belváros, mindig van valami ünnepség, fesztivál

Csendesebb város, mint pest.

Sok itt a külföldi is.


Én imádom győrt és ha kapnék itt munkát gondolkodás nélkül maradnék.

2013. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedés sem rossz Győrben. Most már beszélő buszmegállók is vannak, szerintem nem rossz a menetrend sem. Az ipari park és az Audi nagyon megdobja a munkahelykínálatot is.
2013. jan. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!