Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyárakban megszokott, hogy...

A gyárakban megszokott, hogy mindenki a saját műszakjából választ magának párt?

Figyelt kérdés
Elkezdtem dolgozni egy ilyen helyen. Minden 2. embernek onnan van a nője, vagy barátja. Úgy érzem mintha beltenyészet lenne a helyen!
2013. jan. 22. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Ez csak nálatok van szerintem...
2013. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem, ez nem így van. Rosszul nézed a dolgokat :)


Én és a párom 1 helyen dolgozunk, de nem azért mert ott ismerkedtünk meg, hanem mert együtt mentünk oda :)

Egy megbízható és korrekt cégnél ezért ismerik egymást az emberek és azért vannak többnyire párok és családtagok mert hosszútávra hatékony embereket keresnek és mi lehetne jobb ajánló mint a rokonság vagy a kapcsolat ;)

2013. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

a páron cégénél is sok a pár


egy részük ott ismerkedett meg egy részünk egymás után ment oda dolgozni (nem feltétlen egy üzemben vannak)


ha minden kötél szakad akkor oda én is bármikor el tudok menni dolgozni

bár nem célom gyárban dolgozni :-)

de jó a fizú + caffetéria + odafigyelnek a családokra + családi napok + ünnepekkor ajándékok stb.....

2013. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is megvolt 2 nő,többen ajánlatot tettek,de nem kellettek. Ilyen a gyári meló. :)
2013. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előző munkahelyemen voltak olyan párok akik ott jöttek össze,egy kolléganőm pedig innen ment férjhez.

Nekem is volt ott barátom,de miután szakítottunk,nagyon kellemetlen volt egy helyen dolgozni.Szerencsére nem sokkal később átkerült másik üzembe.Azóta munkahelyen nem ismerkedek.

2013. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Ez akkor nagyon szar, ha bedől a gyár egyik napról a másikra és full nem lesz bevétele senkinek. A házinyúl esete külön tészta, aki ismeri, tudja.
2013. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ma már kevés a gyárakban a gyáralkalmazott raktárban még kevesebb . Közvetítőcéggel vannak az emberek és ha egyik bedől, kiközvetítik másikba.
2013. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
persze, azt te csak hiszed. ahol nincs más munkahely, ott mégis hová te észlény
2013. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ugatnod alul iskolázott barátom, benne vagyok a rendszerben tudom hogy megy ;)
2013. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó szokás munkahelyen ismerkedni, ha nem, az ember a fél életét ott tölti, pláne ha váltott műszakban járkál, mint ahogy a nagyobb üzemekben szokás. Így nem csoda, ha párt is ott talál.
2013. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!