Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tarthat-e örökre a kapcsolatun...

Tarthat-e örökre a kapcsolatunk? Érdemes belevágni az összeköltözésbe, pénzgyűjtésbe ezek után? Tapasztalatok? Szükségem lenne egy-egy értelmesebb válaszra. Teljesen összezavarodtam, nem tudom mit tegyek! (? )

2013. jan. 22. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz összeköltözni egy 16 éves lánnyal? Na ne nevettess! Úgy érzed szellemileg egy szinten vagytok?? Mert akkor valami nincsen rendbe veled! Egy 16 éves lánnyal még nem összeköltözni kell, vidd el moziba, pizzázni...hihetetlen, hogy ezt magyarázni kell. Amúgy az összeköltözésről, meg akármilyen kapcsolatról, a járásról is... ha már felteszed itt a kérdést, hogy érdemes e, akkor már rég nem....
2013. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
te egy igazi szerencsétlen vagy
2013. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem érdemes. Próbáld meg az új lánnyal, a régit pedig engedd el, hadd találjon hozzá illő fiút.
2013. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Most mi van? A-rol beszelgetunk egyaltalan?

Hagyd ezeket a csajokat beken, jobbat erdemelnek nalad!

2013. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nnneeeeeeem!
2013. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen összeköltözni egy 16 évessel? Kiskorú még, a jóisten áldjon meg! És nem, nem fog örökké tartani az a kapcsolat. Nagyon fiatalok vagytok még, rengeteget fogtok változni. Neked is tanulnod kellene még, neki is, nem ezzel foglalkozni.
2013. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd már békén azt a szerencsétlen lányt! Sokkal jobbat érdemelne nálad, aki nem csak kihasználja. Nem azért akarod őt, mert szereted, hanem mert kiszolgálja az igényeidet, és mindent megtesz érted. A másik lányról minden említéskor harsogtad, hogy milyen gyönyörű...Hát hogy beszélhetsz így valakiről, ha szeretsz egy másikat? Nyilván azért nem a gyönyörűség mellett döntöttél, mert karakán, értelmes csajszi, és nem lehet fát vágni a hátán, egyenértékűnek kellene kezelni a kapcsolatban, te meg egy ilyennel nem bírnál el.

Ráadásul teljesen más életszakaszban vagytok, ő még szinte gyerek, fiatalkorú, te meg már felnőtt vagy. Bár nyilván egy ilyen szerencsétlen, pasival egy értelmes 20 éves szóba sem állna, azért buksz a naiv kis fiatalkákra...

2013. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Végig olvastam, nem vagy komplett!


Megcsalod, becsapod, ő megbocsát, és te még mindig más után vágyódsz, lényegében még mindig becsapod, nem is szereted, de vele maradsz, mert mindent megtesz érted. Ez nem szerelem meg párkapcsolat, hanem szerencsétlenkedés és kihasználás. Szexre jó, de másra nem? Hagyd már békén szegény lányt. Szakíts mindkettővel, és keres 18-21 év között valakit, aki végre észhez térít. Én azokat a fiúkat (mert férfinak nem nevezném) akik tizenévesekkel járnak iszonyatosan lenézem. Szedd össze magad, mert eddig amit produkáltál szánalmas. És az a vicces, hogy ezután meg az fog jönni, hogy "miért nincs egy rendes lány se akit szerethetnék?" és minden ugyanilyen gyökér nyalogatja a sebeit veled, miközben nem veszik észre, hogy a rendes lányokkal hogyan viselkedtek. Tisztelet a kivételnek!

2013. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a helyzet hogy nagyon nehezen ment a szakítás is B-vel. Alig tudtam kimondani...sőt ő kérdezte meg hogy legyen-e vége? Én pedig rá bólintottam...nagyon félek, még nem éreztem ilyet, nem szándékosan tettem én nem akartam megbántani senkit :/ de félek A-t elveszteni. Nagyon félek. Elterveztük hogy amint lehet és lesz elég pénzünk, összeköltözünk...nem tudom még mi lesz.
2013. jan. 22. 18:17
 10/12 A kérdező kommentje:

Ma 18:04 nagyon jól írod.

Én szeretem A-t. De ez annyira bonyolult. Úgy érzem megőrülök. Szeretem a magam módján. Nem tudom szegénykét elhagyni. Talán az idő megoldja a dolgokat, a sorsra bízom.

2013. jan. 22. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!