Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítjátok az embert...

Hogyan szólítjátok az embert akivel együtt éltek/vagytok? Egymás közt és pl. társaságban.

Figyelt kérdés
Direkt nem írtam,hogy párom.Olvastam sokan modorosnak tartják :) (Én kedvesem,szerelmem,Csücsköm,babám,életem)

2013. jan. 23. 11:50
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
84%
A keresztneven.
2013. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
57%
En Pocoknak hivom otthon, pedig nem testes, szep izmos:) A haverjaink elott is.:) kerdeztem tole, hogy zavarja-e, de azt mondta nem.:) Neha Zabagep, Pukigyar, Cickom stb. De en flugos vagyok, barmit mondhatok.:))))
2013. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
74%
A nevén.Keresztanyámék,"kedvesem"
2013. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
80%
A keresztnevén :) Egyébként sem vagyunk nagyon becézgetős típusúak, társaságban főleg nem. Igazából csak a kicsimet szoktuk mondani kedvesen, a kioktatást az édessel kezdjük :) De ennyi. Amúgy a nevét szoktam becézgetni elég hülye formákban, amit már megszokott :)
2013. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
61%

Egymás között: Bübibübbencs

Társaságban (ha nem túl közeli barátok): Szivi

2013. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
86%
Mackó
2013. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
39%

A nevén...

Mivel egymás között angolul vagy németül beszélünk, ezért a beceneveket szó szerint nem írnám le. Mindenesetre nem ilyen bugyuták, mint amiket itt felsoroltak páran, inkább normál hangvételű de kedves jelzők :)

2013. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
67%

Egymás között a lehető legváltozatosabb beceneveken.

Mások előtt max. Bubu (ill. ő engem Picikém).

Ha épp nincs jelen, akkor mindig a keresztnevén.

2013. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
90%
Manónak hívom, (egy térdig érö, piros-sárga-zöld csíkos zoknija indította ezt) kb. 6 éve már. Társaságban is így szólítom.
2013. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
76%
Egymás közt is és társaságban is Szívem, Édesem, Szerelmem, Drágám, Husi. A keresztnevén talán sosem szólítottam, csak másnak említem így, pedig nagyon szép és különleges neve van. Ő ugyanezeken a neveken szólít engem, a keresztnevemen sosem.
2013. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!