Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás, válás utáni ismerked...

Szakítás, válás utáni ismerkedés, új kapcsolatba kezdéskor ti hogyan éreztetek?

Figyelt kérdés
Ha elhagyott a párod, s talán hónapok óta egymagad vagy, reménykedsz reménytelenül is, próbálod helyrehozni, de valahol érzed nem fog megoldódni úgysem, s akkor feltűnik egy másik lány/fiú. Beszélgettek. Talán ki is alakul valami majd. Nem éreztetek olyat, hogy ezzel mintha elárulnád a „párod”? Nem volt lelkiismeret furdalásotok, valami furcsa nyomás? Vagy amíg ez van, addig az ember nem áll készen egy új kapcsolatra?

2013. jan. 24. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
De, viszont nálunk a volt párom olyan mereven elzárkózott a folytatás lehetőségétől, akármennyire küzdöttem, hogy nincs más választásom. Bármennyire fáj.
2013. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én beletörődtem. Nem kerestem az új kapcsolat lehetőségét sem. Ami vége, azt nem fogom erőltetni, de újba sem akartam kezdeni. Gondoltam, ha jön valaki, akkor lesz ami lesz. És jött is! Nem éreztem magam furcsán, lelkiismeret furdalásom sem volt. Miért kellett volna lennie, ha a régi kapcsolatnak már vége?
2013. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"amíg ez van, addig az ember nem áll készen egy új kapcsolatra?"


pontosan.

2013. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
A nők 95 %-nak nincs lelke. Csak feleljen meg 'a következő' egy vagy két kritériumnak és már jöhet is....
2013. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

4


Hú de nagy hülyeséget írtál.

2013. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

10:50


Hja!

Két kritérium:

1. Legyen gazdag.

2. Sok pénze legyen.

3. Vagy csak legyen egy átlagos milliomos.

2013. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*Egy-két
2013. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lelkiismeret-furdalásom nem volt, mert ő hagyott ott, és nagyon sokat sírtam utána. A mostani barátommal a szakítás után 2 hónappal ismerkedtem meg, és és 1,5 hónapon keresztül csak beszélgettünk, semmi több nem történt. Persze mikor már alakult valami, akkor sokszor eszembe jutott, hogy mi lesz, ha nem olyan lesz ebben vagy abban, mint a régi, stb. De teljesen fölösleges volt aggódni, mert miután összejöttünk, elszállt minden kétségem. És azt mondom, hogy igazán túl lenni a régin csak akkor lehet, ha már itt az új.
2013. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha valaki elment ,(otthagyott) bármennyire fáj örűlj neki, hisz lehetőséget kapsz talán egy jobbra :)
2013. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor én léptem ki egy kapcsolatból, akkor azonnal készen álltam az újra, hiszen a régit lezártam.
2013. máj. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!