Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Szexelhetek, de nem aludhatunk együtt?

Régóra járok a barátommal, szeretnénk együtt aludni, de még nem feküdnénk le. Anyu hallani sem akar az együttalvásról, de azt mondta h nyugodtan feküdjek le, ő addig elmegy itthonról, de nem aludhat a barátom itt és én sem nála. Ezt most miért van így...:/ 18/L

2013. jan. 26. 21:23  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Az egy dolog, hogy a barátod nem alhat nálatok, ( ami amúgy nagy szemétség, ha tényleg elég régóta jártok ) de azt nem ő dönti el, hogy te nála alhatsz-e. Ott alszol és pont. Kidobni meg csak nem fog ilyenért.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont 2013. jan. 26. 21:35 Privát üzenet
Tök igaza van az anyukádnak. Nem jó mással aludni: horkol, forgolódik, lehúzza rólad a takarót...

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont 2013. jan. 26. 21:36 Privát üzenet
18-éves vagy nem kislány.....

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont 2013. jan. 26. 21:36 Privát üzenet

Szerintem egy hosszas beszélgetés után megértene téged anyukád. :)

Csak óvatosan, nehogy felhúzd magad közbe.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont 2013. jan. 26. 21:42 Privát üzenet

Nálunk meg az van, h a barátom nem alhat itt, de én ott alhatok nála..erre a barátom ki van akadva, amit meg is értek :(

Mindig azt mondják h ne lógassa itt a mi hazunkba/szobainkba a f*szát...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont 2013. jan. 26. 21:56 Privát üzenet
anyukádnak mi köze van a te magánéletedhez? 18 éves vagy nem 14 szerintem mondd el neki hgy ha akarja ha nem ott fog aludni mert a barátod és bármilyen meglepő szexelni is fogtok . én 15 voltam és titokban feküdtem le a barátommal aztán nem tudott anya mit kezdeni vele simán megengedte hogy itt aludjon

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont 2013. jan. 26. 21:57 Privát üzenet
Nos nehogy azt csináld amit az előttem szóló értelmiség írt. Ő háza az ő vára. Ennyire követelőzni nem lehet, vagy ha a tudta nélkül csinálod, akkor ki fog akadni. Nos én csak arra tudok gondolni, hogy egyszerűen nem akar tudomást venni arról, hogy dugtok. Vagyis inkább nem akar a tanúja lenni. Én is ki lenék akadva, ha este csak az járna a fejemben, hogy ezek most csinálják, pláne ha még érzékelek is valamit belőle. Éjszaka úgy is otthon vannak (gondolom), és szerintem csak ezt akarják elkerülni. A leírtak alapján legalább is erre következtetek. Ha nincs a közelben azt csinálsz amit akarsz, de ha ott van, meg se forduljon a fejedben. Remélem tudtam segíteni.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont 2013. jan. 26. 22:26 Privát üzenet

Nem értem minden 17-1 évesnek miért olyan fontos az együtt alvás, hogy aztán az tűzön -vizen keresztül kell...

Nekem is 17 éves korom óta van párom (ugyan az az ember:)) de még sosem aludtam náluk és ő sem nálunk. Igaz, nekünk nem is tiltották, de fel sem merült ez a lehetőség. Úgy gondolom, ismerjük annyira a szüleinket, hogy be tudjuk lőni, zavarja vagy nem zavarja őket a dolog. Amennyiben zavarja őket, szerintem gyerekként kutyakötelességünk ezt figyelembe venni és nem altatni magunknál az éppen aktuális pasinkat. Nekik is intim szféra, lehet kellemetlen nekik a párod jelenléte, reggel-este pizsiben.

Én pl. ha felajánlanák is gondolkodnék, hogy megyek-e anyósomékhoz aludni, hogy aztán a reggeli kávé után apósommal ütközzek a WC ajtóban, amikor ő is én is sietek. Egyébként nagyon jófejek és jóban vagyunk, olyan vagyok mint a saját gyermekük, de ezt még én is megtudom ítélni....

Aludjatok olyankor együtt, ha a szülők nincsenek otthon és pont.

Vagy, hamarosan lehet menni egyetemre, kintlakásba, ott lehet folytatni.

22-N

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont 2013. jan. 27. 08:15 Privát üzenet
*17-18

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont 2013. jan. 27. 08:15 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
anyósnak meg apósnak hívod őket de be sem teheted a lábad hozzájuk éjszakára? kicsit el vagy tévedve

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont 2013. jan. 27. 09:06 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy biszexuális vagyok és együtt vagyok egy lánnyal?
Hogyan szólítjátok az embert akivel együtt éltek/vagytok? Egymás közt és pl. társaságban.
Mit szólnál ha a párodról, akivel 3 hónapja vagy együtt kiderülne hogy felesége van? Hogyan tennéd túl magad?
Barátom anyukája ellenzi, hogy együtt legyünk! Tudni kell hogy az anyja nem valami megértő, mindenbe bele szól, nem engedi hogy normális élete legyen. Pedig már felnőtt ember! Az...
Csak az én véleményem, hogy inkább büszkének kellene rám lennie, és velem együtt örülni?
Ha 6 hétig nem szexelhetek szülés (császár) után a férjemmel, az azt jelenti, hogy másképp sem lehetünk együtt?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!