Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexelhetek, de nem aludhatunk...

Szexelhetek, de nem aludhatunk együtt?

Figyelt kérdés
Régóra járok a barátommal, szeretnénk együtt aludni, de még nem feküdnénk le. Anyu hallani sem akar az együttalvásról, de azt mondta h nyugodtan feküdjek le, ő addig elmegy itthonról, de nem aludhat a barátom itt és én sem nála. Ezt most miért van így...:/ 18/L
2013. jan. 26. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Az egy dolog, hogy a barátod nem alhat nálatok, ( ami amúgy nagy szemétség, ha tényleg elég régóta jártok ) de azt nem ő dönti el, hogy te nála alhatsz-e. Ott alszol és pont. Kidobni meg csak nem fog ilyenért.
2013. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Tök igaza van az anyukádnak. Nem jó mással aludni: horkol, forgolódik, lehúzza rólad a takarót...
2013. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
18-éves vagy nem kislány.....
2013. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
90%

Szerintem egy hosszas beszélgetés után megértene téged anyukád. :)

Csak óvatosan, nehogy felhúzd magad közbe.

2013. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk meg az van, h a barátom nem alhat itt, de én ott alhatok nála..erre a barátom ki van akadva, amit meg is értek :(

Mindig azt mondják h ne lógassa itt a mi hazunkba/szobainkba a f*szát...

2013. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
38%
anyukádnak mi köze van a te magánéletedhez? 18 éves vagy nem 14 szerintem mondd el neki hgy ha akarja ha nem ott fog aludni mert a barátod és bármilyen meglepő szexelni is fogtok . én 15 voltam és titokban feküdtem le a barátommal aztán nem tudott anya mit kezdeni vele simán megengedte hogy itt aludjon
2013. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Nos nehogy azt csináld amit az előttem szóló értelmiség írt. Ő háza az ő vára. Ennyire követelőzni nem lehet, vagy ha a tudta nélkül csinálod, akkor ki fog akadni. Nos én csak arra tudok gondolni, hogy egyszerűen nem akar tudomást venni arról, hogy dugtok. Vagyis inkább nem akar a tanúja lenni. Én is ki lenék akadva, ha este csak az járna a fejemben, hogy ezek most csinálják, pláne ha még érzékelek is valamit belőle. Éjszaka úgy is otthon vannak (gondolom), és szerintem csak ezt akarják elkerülni. A leírtak alapján legalább is erre következtetek. Ha nincs a közelben azt csinálsz amit akarsz, de ha ott van, meg se forduljon a fejedben. Remélem tudtam segíteni.
2013. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%

Nem értem minden 17-1 évesnek miért olyan fontos az együtt alvás, hogy aztán az tűzön -vizen keresztül kell...


Nekem is 17 éves korom óta van párom (ugyan az az ember:)) de még sosem aludtam náluk és ő sem nálunk. Igaz, nekünk nem is tiltották, de fel sem merült ez a lehetőség. Úgy gondolom, ismerjük annyira a szüleinket, hogy be tudjuk lőni, zavarja vagy nem zavarja őket a dolog. Amennyiben zavarja őket, szerintem gyerekként kutyakötelességünk ezt figyelembe venni és nem altatni magunknál az éppen aktuális pasinkat. Nekik is intim szféra, lehet kellemetlen nekik a párod jelenléte, reggel-este pizsiben.


Én pl. ha felajánlanák is gondolkodnék, hogy megyek-e anyósomékhoz aludni, hogy aztán a reggeli kávé után apósommal ütközzek a WC ajtóban, amikor ő is én is sietek. Egyébként nagyon jófejek és jóban vagyunk, olyan vagyok mint a saját gyermekük, de ezt még én is megtudom ítélni....

Aludjatok olyankor együtt, ha a szülők nincsenek otthon és pont.

Vagy, hamarosan lehet menni egyetemre, kintlakásba, ott lehet folytatni.



22-N

2013. jan. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*17-18
2013. jan. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
anyósnak meg apósnak hívod őket de be sem teheted a lábad hozzájuk éjszakára? kicsit el vagy tévedve
2013. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!