Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne igy kozos jovot...

Hogy lehetne igy kozos jovot tervezni? Az egyikunk itt a masik ott akar elni! Mit tehetnenk?

Figyelt kérdés

2 es fel eve tart a kapcsolatunk. Kulfoldon elunk. Itt is ismerkedtunk meg. Soha nem szerettem itt lenni (ezt az elso perctol tudta) csak muszajbol jottem es maradtam is. Persze amiota o van csak miatta. A helyzet az, hogy ugy gondolom itt sem konnyebb (sot) az elet mint otthon. Honaprol honapra elunk. Csak azert dolgozunk, hogy legyen hol laknunk es legyen mit ennunk. Semmi luxus. 1 eve sehol nem voltunk se szorakozni semmi...! Az egyetlen luxusnak nevezheto, hogy dohanyzom. ( kedvesem masfel honapja leszokott) azota csak azt mondja ha nem cigiznek tudnank gyujteni...! Tudom, hogy karos es hogy csak "kidobott" penz. De ugy gondolom ha mar errol is lekell mondani vegkepp nem eri meg az itt let.

Nagyon vagyom haza... O nem mert nagyon rossz a csaladjaval a kapcsolata es nem koti haza semmi. Mindig ezt mondja.

En meg mar itt nem birom. Nap mint nap megalaznak a munkahelyen, nem vesznek ember szamba ....semmi! A jovoheten leszek 21 eves es nem szeretnem a fiatal eveimet rabszolgakent leelni a vilag masik vegen a szeretteimtol messze. Nem birom mar. Szerinte ha igazan szeretnem maradnek...! Eddig is csak miatta maradtam... De mar nem birom es nem is eri meg! Nem tudom mit tegyek... Hogyan tovabb!?


2013. jan. 26. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Valahol félúton.
2013. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy bizonyos pont,ami után az embernek el kell döntenie,hogy megéri-e a helyzet,amiben benne van.

Ő nem látja az áldozatot,amit Te hoztál érte. Ő nem látja, hogy Te mennyire vágysz haza. Erkölcsileg zsarol,hogy ha igazán szeretnéd,akkor maradnál.

És mi van az ő részével? Ő igazán szeret? Mert akkor eljött az ideje,hogy kompromisszumot keressen,és ő is tegyen ÉRTED valamit.

Bárhogyan is alakul a helyzeted,nagyon sok sikert,kitartást és minden jót kívánok Neked! :)

2013. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Hol laktok, és mit csináltok, hogy ennyire rossz? Mert elmondom, hogy itt még rosszabb lesz...
2013. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2 Ott az igazság.
2013. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az Atlanti óceán másik oldalán vagyunk!

Röviden tömörem "budi pucoló" vagyok....


2. köszönöm.

Mondtam neki, hogy most már ő is bizonyithatna...!

De ha hazajönne és mégsem maradunk eggyütt, akkor nem tudna visszajönni... és ez neki nem éri meg!

Azt mondja mind2en tudjuk mi lesz a vége...

Magyarul én megyek ő marad és ennyi!! És duzzog, puffog. Mindenért engem okol. Pedig soha nem árultam zsákba macskát mindig tudta, hogy nem akarok itt élni...!

És ez is nagyon bánt, hogy ennek ellenére mindenért engem hibáztat! Azt érezem mintha azt mondaná : Én teszem tönkre a kapcsolatunk ezzel! ... :S De nem tehetek róla úgy érzem!

2013. jan. 26. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, akkor gondolom, végzettséged sincs. Ami ugye, itthon sem előny.. ott legalább van melód.


Mondjuk ha itthon van hol laknod, és annyira utálsz ott lenni, és úgy tűnik, hogy a kapcsolat is halódik, akkor gyere haza. De jobb itt sem lesz semmivel. Viszont max elvégzel valami iskolát, és még mindig vissza mehetsz, akár közelebbre is.

2013. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én egyrészt megértelek, mi is éltünk külföldön majdnem 10 évet. 5 éve jöttünk haza, mert családot szerettünk volna és azt hogy a gyerekeinknek legyenek nagyszülei. Úgy voltunk vele, hogy hazajövünk megpróbálunk egy vállalkozást a félretett pénzből (nem tudom mit és hol csináltok, nekünk azért sikerült szép összeget félretenni, úgy hogy közben éltünk is) ha nem jött volna össze visszamegyünk.

Mint írtam már egy ideje itthon vagyunk, de vannak kint ismerősök, szerintem még mindig ég és föld a különbség. Itt ha valakinek nincs pénze, akkor tényleg nincs, rezsivel lemaradva, hó végén kiszámolva a kajapénzt. Ilyet én kint nem tapasztaltam. Szóval azért gondold meg mire jössz haza, mi vár itt.

2013. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Érettségim van. És 2 szakmám. Vendéglátó vállalkozó és ABC eladó. Nem nagy szakmák de érettségi mellett ennyire futotta.

Úgy gondolom, ha hazamennék és letennék egy nyelv vizsgát egy Európai országban többre vihetném!

Lehetne itt szépen keresni! Egyedülálló nőként egy bent lakásos munkán. Ahol nem kell lakbért, rezsit kaját fizetni... csak felmarkolni a pénzt! De igy nem könnyű...!

2013. jan. 26. 21:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyere haza.
2013. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a fenébe. 21 éves vagy, még előtted az élet. Találsz még olyat, akivel közösek az álmaitok, céljaitok.
2013. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!