Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy így élünk együtt?

Normális, hogy így élünk együtt?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel amikor ráérünk mindketten együtt szoktunk lakni egyikőnknél pár hetet, vagy hónapot.Első pár nap még foglalkozott velem aztán úgy zajlik egy nap, hogy felkelünk utána odaül a számítógéphez és estig játszik, aztán tvzünk együtt, utána legtöbbször elmondja, hogy nem akar szexelni és alszunk, és másnap ugyan ez előről.Azt mondja szeret és nincs kedve a szexhez, de nem értem miért nem foglalkozik velem mégis.


Nálatok ez hogy van?Ti akik együtt laktok mit csináltok egész nap?


2013. jan. 27. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

játék és tévé? elég sivár életetek lehet....

mi társasozunk, fözünk elmegyünk sétálni kirándulni fallabdázni, valami rendes progi...tudod ki ülne a gép elött... hacsak neme gymással játszunk autoversenyzöst. a lényeg h közös cucc legyen.

2013. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Felkelünk, reggelizünk, csinálunk valami programot-ha épp nem kell tanulnunk-, esetleg rokonokat látogatunk, ebédelünk, döglünk, megnézünk 1-2 filmet, szeretkezünk, vacsorázunk, híradót nézünk, fürdünk alszunk.
2013. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
vagy ha nem közös cuc akkor mindneki csinálja azt amihez neki van kedve. oylan nincs h az egyik bámul maga elé mig a másik jol szorakozik. attol h együtt éltek még nem köztelezö éjjel nappal egymáson logni az se jo. nyilván kell a tér mindenkinek. de ezért kell kimozdulni mert oitt több eséllyel találtok közös progit.
2013. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

A barátnőd már erősen számítógép függő !!!


Ébresztő!

Nem veled él együtt, hanem a pc-vel!

2013. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap így telik? Nem dolgoztok, nem tanultok, nem csináltok kaját?
2013. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel játszik?

Esetleg megkérdezted, miért csinálja ezt, nincs-e próblémája?

Az én férjem is ezt csinálta egy darabig, amikor összeköltöztünk, és végül kiderült, pont leépítés volt a munkahelyén, ő pedig félt, hogy ő is lapátra került.

2013. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Mi is elég sokat gépezünk, meg tévézünk, főleg ilyen rossz időben. Általában úgy telik a napunk, hogy munkahely (ha éppen van munka), aztán főzés, takarítás, állatokat ellátni, nyáron a kertet rendezni, közben szokott idő jutni gépezésre, tévézésre, olvasásra, esténként sétálni szoktunk, jó időben kirándulunk és úgy el is telik a nap.


Nem vagyok híve annak sem, hogy egész nap ne csináljunk semmit, de a kényszerű programoknak sem. Egy időben a páromnak szokása volt, hogy csak azért, hogy ne üljünk itthon, elcipelt szinte minden nap egy csomó ismerőshöz, mert ez szerinte jó szórakozás. Nekem ezekkel az ismerősökkel nem volt témám, nem is vagyon nagyon beszédes társaságban, soha nem éreztem jól magam, úgyhogy aztán olyankor inkább otthon maradtam és én is vagy a számítógépet, vagy a könyveimet bújtam.


Olyan programokat kellene találnotok, amiket mindketten szerettek. Ha nem egy sportos, meg kirándulós alkat a párod, akkor már az is közös program, ha elmentek moziba, vagy valamit kajálni, de még az is, ha együtt játszotok valamit a számítógépen, aztán majd kialakul.


Egyetértek azzal a válaszolóval is hogy lehet, hogy valami gondja van a barátnődnek, amiről nem tudsz és azt vezeti le a sok játékkal.

2013. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi még nem élünk együtt, de sok időt töltünk egymásnál, van, hogy több napot is, és ilyenkor persze inkább egymásra figyelünk, de mi is szoktunk külön tévézni és gépezni. Beletartozik a mindennapjainkba, hogy megnézzük az e-mailjeinket, felnézünk facebookra, híreket olvasgatunk, megnézünk néhány videót. Ezért egyikünk sem neheztel a másikra. Sokszor netezünk együtt is. Persze a több órás játék, az más. Én is szoktam játszani (Sims), de azokon a napokon, mikor külön vagyunk. De úgy gondolom, hogyha együtt fogunk lakni, akkor mindkettőnknek meglesz a saját szabadideje és nem fogjuk elvárni a másiktól, hogy folyamatosan egymással foglalkozzunk és a mindennapi életünket ne éljük. Szerintem bele lehet abba unni, hogy folyamatosan programot szervezünk, csak azért, hogy elmondhassuk, hogy mi csak egymással foglalkozunk, a mi életünkben nincs tévé és számítógép. Miért ne lehetne? A programok is sokkal jobbak úgy, ha spontán jönnek (pl. felkerekedünk egyik percben és elmegyünk sétálni, nem pedig tervezzük, hogy holnap és holnaután 4-6-ig sétálunk, hogy ne üljünk itthon). Az együttélés elején biztos többet fogunk egymással foglalkozni, hisz új lesz az élmény, kihasználunk minden percet, de ahogy megszokottá válik, úgy minden visszaáll a régi kerékvágásba, és elengedjük egymás kezét hosszabb időre is, nem csak amíg a másik pisilni megy. Szerintem így a normális. Ha össze lennénk kötve 0-24, könnyen egymásra unnánk. A szex az már nagyobb gond. Ha neked nem jó így, beszélj vele (ha már próbáltad, akkor visszaszívom). Ami meg nem megy, azt nem kell erőltetni. Majd talál maga mellé egy másik kockát és együtt nyomhatják egész nap. :)
2013. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dolgozni nem dolgozik egyikőtök sem?
2013. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
egyetemisták vagyunk, nem dolgozunk még
2013. jan. 28. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!