Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes újra kezdeni egy...

Érdemes újra kezdeni egy kapcsolatot, ha még mindig nagyon hiányzunk egymásnak?

Figyelt kérdés

1 évet voltunk együtt.Szép és jó volt minden. A cégtől kapott egy utasítást,hogy külföldre kell költöznie.Azt mondta hogy a pénzt miatt muszáj. Én szakítottam vele,pont akkor vetéltem el,nem tudtam elviselni hogy nem volt mellettem ,mert 3000 km-re dolgozott. 1 hónap távollét után hazajött,hogy nagyon szeret és megbánta hogy elment.Itthon is maradt,nem ment vissza.

Nem békültem ki vele,de azóta is minden nap keressük egymást.Nekem rosszul esik hogy akkor abban a nehéz időben itthagyott engem. Ez az 5. hónap hogy nem vagyunk együtt,most megint próbálkozik hogy találkozzunk mert helyre szeretné hozni a hibáját.

Az a baj,hogy ugyanúgy hiányzik mint 5 hónappal ezelőtt,szerintem ilyen szerelmes még nem voltam.

Ha ennyi idő után is egymással szeretnénk lenni,ti adnátok a másiknak mégegy esélyt?


24/L


2013. jan. 28. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Én adnék ha hasonlóak a tervek a jövőre nézve.. :)
2013. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Mindenki megérdemel egy második esélyt,de a többit is,ha kell és szereted..egy szerelembe sokszor nem az ész diktálta dolgokat kell követni,főleg ha hiányoztok egymásnak.:)
2013. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Adj még egy esélyt, máskülönben mindig ott lesz benned a mi lett volna ha....de úgy is mindig benned lesz, hogy talán nehezebb helyzetben is itt hagyna. Ez előbb utóbb szerintem baj lesz, de egy próbát megér.
2013. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Mindenki követ el hibákat,megérdemel még egy esélyt.
2013. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt sem értem miért haragszol.


Bocsi, de a vetélés előfordul, akkor is, ha ő itt van, vagy nincs itt. És visszacsinálni nem tudja a dolgokat. Dolgozni kell. Én nő vagyok, de én sem maradtam volna.

Elhiszem, hogy rosszul esett, de iszonyúan túlreagálod.


A helyedben már régen kibékültem volna vele.

2013. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Mindenkinek jár egy esély:)
2013. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ötössel értek egyet.

Te reagáltad túl, ha nem kattansz be, akkor ma is együtt lennétek.

Persze megértem, hogy a hormonok játszottak veled abban a helyzetben, de akkor sem értem, hogy ő (szerencsétlen) mi rosszat tett.

Nem látom okát, hogy miért ne kezdhetnétek újra.

2013. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Na ez a második kérdés tőled,amit olvastam! Nem kaptál még elég választ? Vagy mi ez a rinyálás? Ha kell,akkor hajrá,nem értem a vekengés okát!
2013. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 21:34 nem írtam még ki kérdést erről a témáról.

A többieknek köszönöm hogy válaszoltak!

2013. jan. 28. 21:39
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. jan. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!