Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg itthon hogy...

Hogy mondjam meg itthon hogy egy fiúval találkozom?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, tudom ez már bőven abban a korban van hogy ne legyen ciki, de még soha sem volt pasim. Ezért itthon már ez egy akkora dolog lenne, hogy kb azt megterveznék hogy mikor lesz az esküvőnk :D meg jönnének azzal hogy "Vigyázz vele mert a férfiak..." stb meg mesélnék XY rokonnak hogy "Képzeld egy fiúval találkozik..." és én ezt nem akarom. Elsősorban a nagymamámról van szó, ő itt lakik velünk.


Gáz ha nem mondom meg hogy pasival találkozom?


2013. jan. 29. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el, úgyis kiderül előbb-utóbb. :)
2013. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 19 voltam, mikor ugyanezt átéltem :-) Én nem mondtam meg csak amikor már együtt voltunk. Így is azzal jött anyám, amitől te is félsz, hogy mondani fogják... Ezt sehogy sem lehet megúszni :-D
2013. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is csak akkor mondtam el, amikor már jártunk, előtte mindig azt mondtam, hogy barátnőmmel találkozom. Nekem is hasonló a családom, mit a tiéd... :D
2013. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor jó kilátásaim vannak... :D

Az a baj hogy én már most hazudtam. És emiatt rosszul is érzem magam. Azt mondtam hogy egy volt osztálytárs barátnőmmel találkozom. Ami igaz is lehetne, mert szombatra elhívott bulizni az a lány :D de közben meg az a srác hívogat hogy mikor lenne kedvem összefutni vele. Meg nem tudom, tőlem ez olyan távol áll. Én meg egy pasi. Nem vagyok leszbikus vagy ilyesmi, de más már 14 évesen pasizik.

2013. jan. 29. 14:26
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor ezt a "trükköt" más is alkalmazta már :D

Hát jó. Ha esetleg megint találkozunk, lehet elmondom. Lehet... :D

2013. jan. 29. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha normális a srác, akkor megérdemli hogy büszke legyél rá a családod előtt is, titkolni azt szokás amit szégyellünk. (Pl. selejtes árut)


Kb. így mondanám el: Megismerkedtem egy jótulajdonság1, jótulajdonság2 .... sráccal, akivel jó érzés együtt tölteni az időt. Intim részletekről régebben még kevésbé volt divat beszélni családdal, ezért erről elég ha annyit beszélsz, amennyi jól esik.


Rokonságban, családban mindenkit kidumálnak, ez természetes. Az hogy sráccal jársz nem ciki, az lenne a ciki ha pár év múlva vénylányként vagy leszbikusként dumálnának rólad.

2013. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van tényleg. Már így is kapogatom, hogy ha így haladok vénlány leszek.

Csak még nem is biztos hogy lesz közöttünk valami, ki tudja. Ha meg nem lesz, akkor kár őket felbuzdítani, mert ha nem alakul ki semmi, akkor meg majd azt kapom meg hogy: "Nem voltál neki megfelelő, változnod kellene" meg hogy esélytelen hogy bármiknek is kelljek stb.


Pont egyik nap a nagymamámnak mutattam facebookról egy képet az egyik rokonról, hogy milyen szép a képeken. Profi fotós készítette róla. És kiakadt "Kiskorában olyan nyeszlett volt, hogy azt hittük nem fejlődik ki rendesen, te meg milyen szép gyerek voltál..." és akkor befejeztem a mondatot azzal, hogy most akkor nem vagyok már olyan szép mint kiskoromban? És erre nem mondott semmit.


Nincs önbizalmam amúgy szinte semmi. De mindegy, nagyon elkanyarodtam.

2013. jan. 29. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont az egészséges párkapcsolat az egyik legjobb gyógyszer arra, hogy helyre tegye az önbizalmadat.


Ha egy sráctól folyamatosan hallod, hogy milyen fontos vagy neki, mennyire szeret, boldog veled, és persze ezt érzitek is, az nagyon hatékonyan javítja az önértékelésed.


Mások véleménye különösebben ne érdekeljen, bár egy nőnek jobban kell figyelnie a jó hírére, mint egy férfinak (a férfi henceghet azzal amivel egy kulturált nő nem,ezért is felesleges másokkal intim részleteket megdumálni.)

2013. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!