Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám pasia és a fia most...

Anyukám pasia és a fia most költöztek ide a gyereket ha a közelembe van vagy ránézek szinte hánynom kéne rosszul vagyok anyumnak nem mondhatom el mert tudom hogy boldog. Mitcsinaljak? 12/L

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 20:41
1 2
 1/13 SeoToX válasza:
100%

12 évesen már igazán írhatnál helyesen..

Ránézel hánynod kell? Miért olyan csúnya? Talán olyan dolgot tett, ami miatt így kell ránézned?

Ha talán jobban összeismerkednétek, jobban megismeritek egymást talán másképp fogsz ránézni.

2013. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi a baj a gyerekkel?
2013. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi a baj vele? Gondolom van külön szobátok, a nap nagy részében nem kell vele lenned. Fél napot suliban vagy, utána a szobádban tanulsz, netezel, nagyrészt csak enni mész ki, meg beszélgetni anyuddal. Ennyit ki lehet bírni bárki mellett aki kifejezetten nem bánt vagy ilyesmi. Hozzá kell szoknod a jelenlétéhez, de ez normális, ne állj úgy hozzá, hogy utálod, próbáld meg megismerni.
2013. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

A kérdés helyesen:


Anyukám pasija és a fia most költöztek ide. Ha a közelemben van a fiú (vagy akárcsak ránézek), rosszul vagyok tőle, szinte hánynom kell. Anyumnak nem mondhatom ezt el, mert tudom, hogy boldog. Mit csináljak? 12/L

2013. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Daedalon tabletta! :-)
2013. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 21:50-es az ilyen okos kislányok miatt nem hisznek azoknak sem, akiket tényleg molesztálnak. Ügyes vagy. Amúgy a helyetekben végiggondolnám, hogy anyukámnak mennyi lehetősége van válogatni a férfiak közül... Szerintem még mindig jobb egy mostoha tesó, mint egy agresszív, vagy iszákos, drogos, stb., de gyerektelen mostoha apa.

A kérdező válaszára már korábban írtan, remélem segít.

2013. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen sokkal jobb egy mostoha mind egy drogod vagy ilyesmi,de az benne a rossz hogy anyukkamal is ugy beszél mint egy kutyával.. nem is lennék vele sokat de nem hagy békén.. Minden este táncom van és a szobamba tanulás után gyakorolok becsukott ajtóval,2perc mulva hallom hogy kopog kinyitom és elfut mindig ezt csinálja a multkor már rá szóltam de még inkább idegesít.. (bocsi a helyesírásért)
2013. febr. 1. 06:35
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha kopog és nem érsz rá, akkor nem nyitod ki. Ennyi.

Azt pedig hogy anyukáddal hogy beszél nem neked kell megoldanod, hanem a felnőtteknek.

2013. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De nem birom elviselni ahogyan beszel vele az apja meg nem is szól semmit.. Amúgy ha nem nyitom ki az ajtót akkor addig üti az ameddig nem nyitom ki,és ilyenkor nem tudok figyelni a dolgomra..hétfőn úgy is nagy dogát írunk,és ha ezt csinálja nem tudok figyelni a tanulásra.
2013. febr. 1. 09:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Le kellene ülni -egyszerre mind a négyen- és közösen megbeszélni a teendőket! Minél előbb!
2013. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!