Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyam gonosz velem megis mit...

Anyam gonosz velem megis mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, az orvos megmondta hogy el kell menni fulorrgegeszhez es minden bizonnyal ki kell vetetni a mandulamat. Minden heten beteg vagyok, es emiatt nagyon sokat hianyzom a sulibol. Anyam pedig? Egyszeruen nem hisz nekem!!! Olyan szarul vagyok hogy az agybol sem tudok folkelni, de nem segit!!! Nem hiszi el!! Nem tudom mit csinaljak en rosszul erzem magam o meg csak orditozik es megvadol amikor arra lenne szuksegem hogy ideuljon es apoljon. Annyira tehetrtlen vagyok mit csinaljak egy ilyen helyzetben??? Meg azt sem hiszi el hogy a mandulam be van gyulladva. Senki nem segit nekem, egyedul meg nem tudom megoldani! Mit csinaljak??

2013. febr. 6. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ídes fiam. Anyád egy tapló, és neked korán kell felnőnöd. Hidd el meg tudod oldani egyedül is. Menj el szépen a fülorrgégészhez anyád nélkül, gondolom van TB-d.

Az orvos meg fog vizsgálni anyád nélkül is.


Hidd el, ha te nem vigyázol magadra, más nem fog. Ezt mondta nekem anyám, amikor férjhez mentem, és én nem is várok senkire, ha beteg vagyok.


Jó érzés lenne, ha lenne aki kísérget, de sajnos az emberek csak magukra gondolnak. Tedd te is azt!

2013. febr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Menj be a korházba a fülorgégészetre adni fognak idöpontot mikor veszi ki a mandulád 1 napot vagy 2 öt korházban kell maradnod a műtét 2 perces. Az meg elég durva minden héten beteg vagy lehet tulzol is egy kicsit mert ha igy van nagyon szar a helyzet. Te hányéves vagy ?
2013. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tulzok, es az a gond hogy tenyleg rosszul vagyok, ne hinnem hogy busszal le tudtam volna menni. Most a batyam levisz, persze anyam szarik ra. 17 vagyok.
2013. febr. 6. 16:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a bátyád elvisz a korházba akkor sok sikert . Nekem minden évaben pont iskolai farsangra fájt a fülem és belázasodtam. Nekem is kiszedték a torkomon keresztül a mandulát meg késöbb az orsovényferdülést ls megmütöték mert nemvolt jó semmire hogy kivették a mandulám Azota nem ismerem a lázat beteg is csak nagyon ritkán vagyok az amikor nekem mütöték 15 éve lehetet és 10 év után lettem egyszer infolenzás és lázás .neked lehet ha olyan rosz ahogy mondod elöjegyzés nélkül is sürgöségibe elvégzik a mütétet ha felkelni se tudsz akkor gondolom nagyon magas lázad is van. ígyógyulj meg hamar mert ha tényleg minden héten beteg vagy már rég keresned kellet volna fülorgégész orvost hát a családod se törödöt veled nem is értem miért ilyen szivtelenek veled ? Lány vagy gondolom ugye ?
2013. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fülorrgégész azt mondta ki kell szedni mert rámehet a szívemre. Ja, és az 1-2 nap kórház az 2 hét kimaradás lesz mindenből, a két perces műtét meg annyira könnyed lesz, hogy altatásban végzik. Ilyenkor bánom hogy már rányomtam hogy "hasznos válasz"....
2013. febr. 7. 08:33
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát én aról nemtehetek hogy rányomtad hasznos a válasz és nekem nem alltatásba végezték beültetek egy székbe kezet lábat leszijaznak hogx ne tudjon a beteg kapkodni rugdi ha kellemetlen érzés éri meg kitámasztják a szád aztán egy nagy injekciot nyomnak a mandulába aztán egy csipeszel lenyolnak a torkodon a mandulára és elcsipek utána kikel köpnöd aztán ennyi volt. A mutét utána nap hazamentem és nemszabadot magos terméket enni viszont sok fagylaltot hogy hüsitse a sebet és nemfog az 2 héteg tartani amig felépülsz de majd meglátod mindig gondolom nem akarsz beteg lenni és nemkell nyafogni pá
2013. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hatalmas tévhit hogy fagyit kell enni műtét után, te sem vagy normális ember. Egyre hasznosabb vagy.
2013. febr. 7. 14:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát anyukád eléggé szemét(már bocsesz) De 17-vagy már eltudod látni magadat.De szerintem is jó lenne ha gondoskodna rólad!!!
2013. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!