Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Okoz valakinek problémát...

Okoz valakinek problémát előző párkapcsolatból maradt gyerek?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt, van két gyereke az előző házasságából, a gyerekek 5 és 7 évesek.

Szerintetek normális, hogy még mindig csak egyszer találkozhattam velük? Az elején a kapcsolatunknak azt mondta, nem szeretne addig bemutatni nekik, amig nem biztos, hogy komoly, mert nem szeretné, hogy ki-be lépkedjenek a nők az életében, ezt teljesen megértettem, vártam is.

Mostanában sokszor eszembe jut, miért tartunk még mindig itt? Ha kéthetente hétvégén menne hozzájuk, talán nem zavarna annyira, de hetente 3 alkalommal ott alszanak a nagyszülőknél, azokon a napokon ő is ott alszik velük, és olyankor kora délutántól másnap délutánig együtt vannak, ez heti 3x mindig megtörténik. Mellette dolgozik, heti 2x, 24/72ben, tehát úgy érzem semmi időnk nincs egymásra és talán 3 év után már együtt kellene élnünk és talán a gyerekeknek ott kéne lenniük velünk, vagy csak én gondolom rosszul, hogy kevésnek tartom ezt az együtt töltött időt?

Mik a tapasztalatok ezen a téren?

Nem akarok erőszakos sem lenni, de kezdek már ebbe belefáradni.

Szeretnék gyereket is (26 elmúltam) és úgy érzem vele szeretném, de amikor szóba hoztam ezt, akkoris azt mondta, hogy majd később, mert nehéz feldolgozni a két gyereknek, ha hirtelen születik egy féltesó.

néha úgy érzem minden róla/róluk szól.

nem látom be, hogy miért nem lehet olyan megoldást találni, ami mindenkinek jó.

szerintetek rossz dolog, ha úgy gondolom, hogy nem normális, hogy többet van a gyerekeivel, mikor nem is ő neveli őket, mint velem és inkább azt szeretném, hogy azt az időt együtt tölthessük el, vagy ha ezt ő nem szeretné, akkor vajon kérhetek e olyat tőle, hogy kicsit figyeljen rám is jobban oda?


2013. febr. 6. 16:09
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
az elején rosszul írtam, szóval nem szerette volna ha a nők ki-be lépkednek a gyerekei életében, mert azt rosszul élnék meg.
2013. febr. 6. 16:10
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nos, o nem akar veled komoly kapcsolatot....
2013. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

ez nekem is eszembe jutott, de bárkit találhatna, aki nem akar gyereket és csak szexelnek heti kétszer például, semmi kötöttség, sem számonkérés.

akkor miért jó ez így? sokat veszekszünk emiatt.

2013. febr. 6. 16:15
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
szeret, de nem akar újabb gyereket ... be kell látnod veled nem számol hosszú távon
2013. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

szeret, de nem annyira, hogy megismerhessenek a gyerekei?

akkor szerintetek ez nem normális, hogy 3 éve várok erre?

2013. febr. 6. 16:20
 6/23 anonim ***** válasza:
17%
Ez a kérdés volt már.
2013. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
5-ös légy erős, sajna tényleg nem normális ... lehetnél erőszakosabb, mert lehet, hogy ő van tévhitben és a gyerekek simán elfogadnának ... azonban kétségem van, hogy tényleg akar-e tőled gyereket
2013. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Szarba sem vesz téged, ez tök egyértelmű...Te bajod, hogy tűrted 3 évig.
2013. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

Hát ja mindig ugyan azok a kérdések és problémák...

Sokkal érdekesebb lenne a világ, ha nem lennének ilyen nők/férfiak, mint a kérdező, akik összejönnek elvált gyerekes emberekkel, mivel rájönnének előre, hogy ez számtalan problémának a kezdete. Több lehetséges társadalmi következménye lenne. Pl.: kevésbé válnának el az emberek, mert lehet, hogy megpróbálnák megoldani a dolgokat, az elvált-elváltal jönne össze, vagy több lenne a szigli. Viszont kevesebb ilyen kérdést olvasnánk.

2013. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ezer oka lehet...Az én volt férjem nem mutatta be a gyereket az új barátnőjének, félt, hogy mesélnek valamit a sötét múltjáról. Tudtak volna...azóta meg ő sem látogatja a gyereket, mióta az szorosabb lett.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem tudhatod mi van a háttérben.

2013. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!