Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság lenne most elköltözni...

Bunkóság lenne most elköltözni? Nem bírok egy babával együtt élni

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, bátyám apunkkal maradt, én anyukámnál. Neki lett egy kapcsolata, terhes lett, de a pasi lelépett. A kicsi 3 hónapos, de nem bírom ezt az egészet. Suli után hazajövök, itt bömböl, anyukám tiszta ideg, engem ugráltat mindenért, velem kiabál, folyton csendben kell lenni. Beszéltem apukámmal azt mondta mehetek hozzá.

2013. febr. 6. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
74%
Nem bunkóság. Szerintem költözz el, mert ha maradsz, előfordulhat, hogy a tanulmányi eredményed romlani fog.
2013. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem azt próbáld meg, hogy először csak hétvégente maradsz ott, aztán szépen fokozatosan mindig egy nappal többet. Így nem lenne hirtelen neki sem.
2013. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
30%
Édesanyádra is gondolhatnál, csak Rád számíthat.. Mások dolgoznak suli mellett, egy kis házi munka belefér. Különben sem tart sokáig ez az állapot.
2013. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
38%
hány éves vagy?
2013. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 A kérdező kommentje:

Nem csak a házimunkáról van szó mint leírtam. Hanem a folytonos sírásról és a rossz hangulatról. Nem akarok úgy élni, hogy mindenért én vagyok a rossz.

(a munkáról meg annyit, hogy egy osztálytársam sem dolgozik (15 leszek))

2013. febr. 6. 22:22
 6/86 anonim ***** válasza:
74%

Jogod van a nyugalomhoz, egyébként is, de így, hogy tanulsz, pláne.

Nyugodtan költözz el, én is ezt tenném a helyedben.

2013. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
79%

El tudom képzelni,hogy valakit zavarhat a gyerek ordítása mondjuk a pihenésben vagy tanulásban.Az anyja akarta a gyereket,akkor ne a másik gyerekét ugráltassa mindenért,foglalkozzon vele ő.

Költözz el mielőbb!

2013. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
70%
Nem kérdező, egyáltalán nem lenne bunkóság... gondolom anyukád sem beszélte meg veled, hogy bevállalja-e a gyereket...
2013. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam a hétvégéket itt tölteném (a szombatot) és akkor segíthetnék is neki takarítani, vagy a babára vigyázni pár órát. Nem akarom magára hagyni teljesen, csak nem akarok én a "boxzsákja" lenni.
2013. febr. 6. 22:24
 10/86 anonim ***** válasza:
69%

# 4/5

Te meg főleg az vagy.

Igen költőz el nyugodtan, mond el anyukádnak hogy így nem tudsz tanulni. Ha meg nem tetszik akkor mond meg neki, hogy 15. éves vagy nem anya.

2013. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!