Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák, apák: ha veszélyben...

Anyák, apák: ha veszélyben éreznétek a gyermekeitek életét képesek lennétek akár ölni is, hogy megvédjétek őket?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Elméletben igen. Gyakorlatban meg akkor derülne ki, hogy mit tennék, ha valóban előállna a helyzet.
2013. febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez nagyban helyzet függő lenne, én is csak ott és akkor tudnám eldönteni. De elméletben igen, igen, igen!!!
2013. febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nincs gyerekem, de ez valahogy nem kérdés. Szerintem egyértelmű és evidens. De nem csak a saját gyermekemre igaz. Ha anyám fejéhez fognának fegyvert, és bármelyik pillanatban meghúzhatnák a ravaszt, és nekem is lenne egy pisztolyom, lőnék.

Valahogy nekem ez nem kérdés.

Persze ilyen szituban még (hála Istennek) nem voltam...

2013. febr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére még nem voltam ilyen helyzetben és nem is szeretnék, de elméletben igen, a valóságban lehet, hogy sajnos másként alakulna. Sőt nem csak a kislányomért, hanem a családtagjaimért is.
2013. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Azert erdekelne, hogy mitol lett 49% a valaszom. Volt mar valaki VALOBAN olyan helyzetben, hogy olnie kellett volna a gyerekeert? Honnan tudja, hogy abbana pillanatban mit csinalna? Persze, elmeletben mindenki azt mondja, hogy olne erte, de a valosag az nem az elmeletekrol szol. Nem tudhatja senki, hogy a valos helyzetben mit tenne.
2013. febr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen.Ha a férjem volna veszélyben,akkor is.
2013. febr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Határozottan igen. Bármikor bárkit aki a gyerekem életére tör.
2013. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ant39 ***** válasza:
Gondolkodás nélkül.
2013. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!