Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom választás elé állított...

Niccol kérdése:

A párom választás elé állított. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, van egy cicám lassan 6 éve. A páromnak macskaallergiája van, ez eddig nem is volt probléma, mert mikor csak hozzánk jött bevett egy tablettát, vagy átzártam a másik szobába, és rengeteget takarítottam előtte a nappaliban. De most hogy összeköltözésen gondolkodunk, a párom nem akar gyógyszereken élni, és választás elé állított. De hogyan választhatnék a két legfontosabb dolog között az életemben? A párom amúgysincs oda a cicákér gyerekkori trauma miatt, én pedig olyan vagyok, mint egy macska nő el se tudnám képzelni az életem zsófi nélkül. Mit csináljak most? Tényleg választanom kell?
2013. febr. 13. 06:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/154 QueenRavenna ***** válasza:
64%

1. Örökbeadod a macskát

2. Keresel egy nem allergiás férfit, a macska marad

3. A macskáddal maradsz és egyedül vénülsz meg, te leszel a macskás vénkisasszony

2013. febr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/154 anonim ***** válasza:
90%

előző kommentelők válaszát én is csak megerősíteni tudom.

szüleidhez, vagy egy ismerősnek nem tudod odaadni? akkor bármikor láthatod a cicust:)

2013. febr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/154 anonim ***** válasza:
56%

Hogy kit válassz, azt a sors úgyis kiforrja.

Annyit fűznék hozzá, hogy marhára felelőtlen emberek vagytok, a fickó is, meg Te is!! Ez olyan, mintha én tudnám, hogy mindenképpen szeretnék gyermeket, viszont összejövök egy olyan emberrel, akiről tudom, hogy nem bírja a gyerekeket...

Totál nagy marhaság volt egymás idejét rabolni, mikor már az elején tudni lehetett, hogy van egy kibékíthetetlen ellentét...

Remélem legközelebb okosabb leszel!


24N

2013. febr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/154 anonim ***** válasza:
60%

Itt kezdődnek a gondok, hogy sokan az első adandó alkalommal lepasszolnák az állatot.

Nem tudom, hogy az ilyen emberek miért tartanak. Egy állat felelősséggel jár, kötődünk egymáshoz a házi kedvenccel, s nem egy tárgy, amit bármikor lepasszolunk másnak.


Elárulom, hogy az én párom is allergiás a macskaszőrre.3 éve vagyunk együtt. Tudja, hogy imádom macskákat. S ő magától ajánlotta fel, hogy ha kell szedni fogja az allergia elleni gyógyszert. Ennyit számít az, ha valaki nézi valamibe azt, hogy a párja mitől lesz boldog, s azon van, hogy annak lássa.

Fordított helyzetben én is szednék gyógyszert, semmiképp nem engedném, hogy a párom megváljon a házi kedvencétől, akivel egymáshoz nőttek.

2013. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/154 anonim ***** válasza:
34%

"De hogyan választhatnék a két legfontosabb dolog között az életemben?"


Hát már ne is haragudj, de engem ha a párom összevetne egy macskával és a mérleg nyelve nem billene az én oldalamra nagyon elgondolkodnék a kapcsolatunkon.

Én értem, hogy ragaszkodsz a macskához, de azért csak el kellene tudni dönteni, hogy MELYIKÜK FONTOSABB.


Mondjuk én sem szeretem túlságosan a macskákat, mert opporunisták, a kutyákat viszont imádom. Mégis ha egy kutya vagy a párom között kellene válasszak nem gondolkodnék sokat.


Nem is értem, a párod ezt eddig hogy tolerálta, hogy egy kis szőrös állat, ugyanannyira fontos neked, mint ő (nem zárom ki, hogy még fontosabb). Csak nem várhatod el, hogy gyógyszereken éljen a macskamániád miatt? :(


22-L

2013. febr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/154 anonim ***** válasza:
67%
azért azt senki se gondolja, hogy az allergiás ember beszedi a gyógyszert és semmi baja nem lesz, előbb utóbb már a gyógyszer sem fog használni és asztás lesz. a kérdező pedig megigérte ha úgy alakul akkor a macskát odaadja valakinek vagyis neki kell betartani a szavát ebben a helyzetben. Tényleg egy ismerős lenne a legegyszerübb ebben e helyzetben.
2013. febr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/154 anonim ***** válasza:
41%
Most ugye nem gondoljátok komolyan, hogy gyógyszer szedése a jó megoldás ebben a helyzetben? Jó hogy a macska fontos, de a párotok egészsége nem...szörnyű...:(
2013. febr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/154 anonim ***** válasza:
84%

És mennyire allergiás a macskákra? Mert az írod, egyébként sem bírja őket.


Én nem kedvelem a cicákat, annál inkább a kutyákat, és ha a te helyzetedben lennék kutyával, én nem tudnék megválni tőle. Az más kérdés, hogy nem is kezdenék olyannal komoly kapcsolatba, aki utálja vagy allergiás a kutyaszőrre.

2013. febr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/154 anonim ***** válasza:
46%
biztos h nem válnèk meg a cicamtol, nekünk 2 is van, olyanok mint a gyerekeim. ha a párom ilyen nehéz választás elé állítana, elgondolkodnek h szeret-e egyáltalán. ha szeret, akkor megérti h ilyen választás elé nem állíthat.
2013. febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/154 anonim ***** válasza:
78%
Én eleve nem érezném magam jól egy olyan kapcsolatban, ahol választás elé vagyok állítva. A saját dolgaimat hadd döntsem már el én.Akármennyire is párom, van nekem is önálló életem, gondolkodásom, s nem szeretem, ha valaki meg akarja mondani mit hogy és mikor tegyek.
2013. febr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!