Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy a baj. Szerintem butaságo...

Nagy a baj. Szerintem butaságot csináltam. Vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz korszakomon vagyok túl.

Másfél évvel ezelőtt anyukámról megtudtam, hogy megcsalja apukámat. Anyukám rokona ráadásul facebookon bíztatta, hogy ne törődjön apukámmal stb. Én 18 éves fejjel ráírtam a rokonra hogy állítsa le magát stb. Hála az égnek sikerült magamra haragítanom sok családtagot ezzel a művelettel, pedig csak jót akartam de már akkor megbántam mikor beírtam neki.

Ezután nem állt meg a történet, 1 évvel ezelőtt anyukámnak irogatott egy pasi, már nagyon durva dolgokat. (elég durva, hogy már így gondolkodom) de tuti kihasználta volna anyukám mert szerintem csak arra kellett neki. Ráírtam a csávóra, elküldtem, kértem állítsa le magát. Erre fél évre rajtakaptam anyukám egy megint másik férfival a 4. szomszéddal ahogy smárolnak. ők persze nemláttak. A férfire ráírtam a konfliktus elkerülése végett hogy nagyon messziről kerülje el a családom.

Nah és itt a vége a történetnek, kb 2 hónapja teszek rá ki mit csinál, hidegen hagy. Csak most azzal kell szembenéznem, hogy faluban lakunk mindenki ismer mindenkit és kibukott a dolog hogy één a nagy szamár anyám pasijait kergetem. Ez számomra olyan égő dolog, hogy legszivesebben azonnal elmennék valami kvamesszi városba és törölném magam minden szociális weboldalról.


Várom a véleményeket ezzel a dologgal kapcsolatban.

Tippeket, hogy szerintetek vérciki ez a dolog, hogy apám miatt elzavartam őket?



2013. febr. 13. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább anyukád ciki :-(
2013. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát az attól függ, hogy jogosan zavartad-e el őket. Megérdemelték-e, tényleg olyan kretének voltak, hogy csak kihasználták anyukádat. Ha igen, akkor jól tetted, de mondjuk szerintem akkor is egy magad kevés vagy, ahhoz, hogy elrettentsd őket anyukádtól.
2013. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Nem ciki dolog, az emberek meg ilyenek... Nem tudsz nekik mit csinálni, patkányok.
2013. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát inkább anyukád a ciki...4. szomszéddal? Gratulálok neki. Nem férfi vagyok és elítélem a szoknyapecér pasikat is, de anyukád se komplett.
2013. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát elég ciki. Elég mániákusnak tűnik. Semmi közöd ahhoz, hogy anyád kivel mit csinál még akkor sem ha rossz. Nem irányíthatod az életét.
2013. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

18 évesen te mit szólnál ha anyád minden férfit elzavarna? Nem szép dolog hogy anyád férjes asszony, és csalja az apádat. De ez az anyád és apád magánügye, nem a tied!

Egyáltalán megkérdezted már anyudat hogy boldog-e? Hogy miért keresi folyton a boldogságot másnál?? Vagy csak mindenkit elzavarsz mellőle, beleütöd az orrod olyanba amibe nem kéne? Tudod elég szégyen a te viselkedésed is.

Igaz anyád sem lehet büszke magára, de attól még nő és feltételezem újra érezni akar szerelmet vagy valamit amit apádtól régen nem kap meg..

18 évesen tudhatnád azt is hogy ha szerető jön a képbe akkor a házasságban mind a férj mind a feleség is hibázik valahol..

2013. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
igen ez igaz, de ha meg szerencsétlent lejáratja, ahhoz csak van némi köze.
2013. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
És apád mit szól ezekhez a dolgokhoz? Eltűri? Egyébként teljesen fölösleges "kergetned" a a manusait mert úgyis fog találni újabbat.Meg igazából apádnak kellene lépnie,de ha ő nem tesz semmit akkor te se fogsz tudni változtatni anyukád életvitelén
2013. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
47%

Figyelj,szerintem azt tetted,ami ezekben a helyzetekben a leghelyesebb.

Amugy abszolut meg tudlak erteni a mi kozsegunkben sem tortenik semmi igazan erdekes,de ha talalnak valami dolgot,amirol mar tudnak pletykalni akkor megtehetik.Nem reg pl. az ozvegy nagynenem a templomba szurke kabatba ment el(mert nem telik masikra,jelen esetben feketere)s a kornyek osszes nenikeje ferde szemmel nez ra es rosszindulatu dolgokat terjeszt ennek kapcsan szegeny nagynenemrol,aki szerintem az idegosszeroppanas szelen all.

En azt mondom,hogy ha ilyen erzeketlenek az emberek,nem szabad a szivedre venni!Amugy is minden csoda 3 napig tart! ;)

2013. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A szürke kabátos sztori sem semmi. Ezek szerint a nagy semmin is tudnak bántani másokat, a sok vénasszony magába nézhetne.

Neked pedig azt írnám, hogy a leírásodból csak a külvilág reakciója derül ki, anyukád hozzáállása az "akciódról" nem. Egyáltalán ő foglalkozik veled? Anyaként érdekli, hogy esik ez neked? Beszéltetek erről, vagy bármiről, vagy némán közlekedve a lakásban az interaktív világban kommunikáltok már közvetett módon?

Nekem ebből ez jött le.

Én megmondom őszintén nem vagyok a facebookon, mert tapasztaltam a hátrányát. És úgy gondolom, ha valakit érdekel, hogy mi van velem, felhív, vagy felhívom én telefonon. Sem a volt barátnőkre (a párom részéről), sem a volt barátokra (részemről) nem vagyok kíváncsi. Többek között ez nem normális számomra: továbbra is ismerősként bejelölve lenni régi párkapcsolatokban. A természetes életben ezek az emberek a feledés homályába vesznének, így meg... Hát én spec többek között ezért nem.

2013. febr. 14. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!