Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok az olyan anyához...

Mit szóltok az olyan anyához aki a saját sorsa alakulását a gyerekére keni és ennek ellenére még a gyerekétől vár segítséget?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 21:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nehezen, és lehet nem elég, ha az ember mindent megtesz , de szerencse is kell hozzá.

Sajnálom az ilyen anyákat, mert nem tudják, mit veszítenek.

2013. febr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nálunk mindig az van, hogy amikor anyám mérges, vagy éppen van valami baja, akkor azt mondja a tesómnak meg nekem, hogy "Bárcsak ne szültem volna....Sokkal jobb életem lenne akkor. Bárcsak ne mentem volna férjhez apátokhoz. Bárcsak elköltöztem volna" stb, stb. Aztán ha van valami probléma, pl. kell egy kis pénz vagy éppen el kell vinni valahova autóval, akkor rögtön átvált aranyos anyukává.


Én igazából "nem szólok semmit" az ilyen anyákhoz. A saját helyzetemet nagyjából megszoktam már, szóval elég közönbös vagyok ilyen téren.

2013. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!