Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy családtagod...

Mit tennél, ha egy családtagod nyom nélkül eltűnne? Mit tesz ilyenkor a rendőrség?

Figyelt kérdés
És mi van akkor, ha az országban nem találják meg?Akkor jön az Interpol?
2013. febr. 14. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
az öszes iserősömet megmozgatnám külföldön és belföldön egyaránt, vagy ha anyagilag megtehetném fogadnék egy magánzsarut
2013. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

a párom testvére lépett le

volt vagy már 8-9 éve


a párom anya a rendőrségen dolgozik de mégsem találták meg

egyszer egy véletlen folytán egy rokon összefutott vele a Balatonon mire értesítették a szülőket addigra megint nyoma veszett


2 gyereket hagyott hátra

mondjuk nem csodálom h így döntött (de ezt most nem részletezem miért )

2013. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ ki az a családtag...


Ha olyan aki nagyon hiányozna,előkeriteném a föld alól is.

Ha olyan,akit nem szeretek,akkor keresse akinek hiányzik

2013. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is eltüntem annak idején.A kutya sem keresett!!!Mai napig sem:)))Igaz nem gyerekként mentem el.Szerintem intenetes oldalokra felkell tenni,szórólapok,külföldi.eltüntkeresö,persze elsösorban rendörség.Illetve baráti társaság felkutatása,használhato informaciok miatt.
2013. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!