Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan anyával aki közel a 60 évhez úgy viselkedik mint egy dáma és figyelmen kívűl hagyja a változó kort?

Figyelt kérdés
Tudom ez nőknek nehéz elfogadni de hogy lehet kezelni egy ilyen szülőt?
2013. febr. 15. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ő így érzi jól magát. Nekem is van olyan rokonom aki 60-70 évesen mielőtt kilép az ajtón egy órát a tükörnél áll. Nem okoz ezzel semmi kárt senkinek. Ha neki így esik jól, miért ne csinálhatná.
2013. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem kell kezdeni vele. Ha ettől jól érzi magát csinálja. Nem árt vele senkinek.
2013. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Mennyivel jobb az, ha egy 20, 30, 40 éves nő viszi túlzásba (vagy legalábbis mások így ítélik meg) a külsővel való foglalkozást?
2013. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Addig nincs is baj, amíg nem kell vele elmenni valahova...
2013. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

ma 21:39


Nagyon félre értesz az a helyzet.Itt nem külső dolgokról van szó,mert nyílván ne legyen egy trampli és az nem is baj ha csinos és ad magára.Hanem a viselkedéssel vannak gondok..úgy viselkedik mint egy hülye hisztis p...,én gyereet szeretnék de ha ilyen marad akkor én oda nem viszem hozzá az biztos,mert semmi lelki béke nem árad belőle.Így hogyan akar unokát?

2013. febr. 15. 21:45
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha valaki szégyell egy embert ne mutatkozzon vele. Egyébként elég baj az, ha igen. Ugyan mi köze bárkinek ahhoz, hogy a másik hogy néz ki. De mondom, hogy ha baja van vele mondja meg, anyu szégyellek nem lépek ki veled a házból. Ennyi. Én sosem szégyelltem senkit, pedig vannak a világ számára "fura" ismerőseim. Lesz.rom ki mit gondol. Olyan emberek akiknek ennél nincs jobb szórakozása nem érdekelnek.
2013. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem ezt a kérdést egyáltalán. Mi az, hogy nem árad belőle lelki béke? Van olyan ember, aki sosem lesz kisimult, sütit sütögető, minden mindegy nagymama. Ez nem feltétlenül rossz, nem is jobb, mint a többi, de azért nem fog senki jelleme gyökeresen megváltozni, mert unokát akar.
2013. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy látom mindenki félreértett:)

Ezzel sem tudsz mit kezdeni. Elfogadod és kész. Max minimálisra csökkented a találkozásokat, eldöntöd mennyire zavar, mennyire éri meg feladni ezért a kapcsolatotokat. Ez az amit csak te tudsz eldönteni.

2013. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Tarts neki tükröt.

Amúgy miben nyilvánul meg a dámasága? Csak a szétfolyó sminkben és a nercbundában, amit magára erőltet a tükör előtt 3/4 órán át ácsorogva, közben nem bír egy megállót végigállni vagy olyan "ki ha én nem"?

2013. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

ma 21:49


Nem sajnos sokan nem értik a kérdést és nagyon kivan hegyezve a külsőre a dolog.Pedig nem arról van szó..de örülök hogy egy ember legalább megértette hogy miről beszélek.Egyszerűen arról van szó hogy nem tudja elfogadni hogy annyi idős amennyi és hogy már nem ő minden férfi álma és már nem ő az egyetlen nő az életmbe.Ezt az anyáknak elég nehéz feldolgozni hogy a kicsi fia nála jobb nőt talált még fénykorában is...erről van szó..

2013. febr. 15. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!