Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek anya pasijána...

Hogy viselkedjek anya pasijának a fiával, aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Anya 2 éve vált el a nevelőapámtól.Neki is volt egy lánya,de vele még kicsi koromba ismerkedtem meg és mára a legjobb barátnőm.De akkor könnyebb volt,csak eljött hozzánk és elkezdtünk játszani,utána meg felnőttünk egymás mellett.

Tudtam,hogy randizik valakivel,de most elmondta,hogy ki az és hogy jövő pénteken bemutat neki és a fiának.

Anyunak fogalma sincs róla,hogy a pasi fia a gimi leghelyesebb sráca és hogy szeptember óta másra se gondolok,csak rá.Én már mindent tudok a srácról,de ő nem ismer.Annyit beszélt velem a srác egész évbe,hogy "Jesszusom,te meg fagysz!" és odaadta a kabátját még Szilveszterkor,amikor kabát nélkül elindultunk valahova és ő is ott volt(van pár közös barátunk).Meg állítólag ő rendelte nekem folyton a piát és ő adott zsepit,amikor hánytam valahol...Szóval kb. leitatott,de erre nem emlékszem,mert akkor ittam életembe először (és utoljára,az tuti).

Minden lány odavan érte,hetente más lányokkal kavar,akikkel addig van együtt,míg le nem fekszenek vele.

A szilveszteri eset óta általában eltűnök,ha meglátom valahol,mert nagyon cikinek érzem,de a barátnőim szerint ő se emlékszik arra,hogy mi volt,mert minden hétvégén durván kiüti magát.

Elmegyünk majd vacsorázni,de nem tudom,hogy mit mondjak neki,miről beszélgessünk,stb.

15L(ő 16 éves)



2013. febr. 17. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Jézusom, kapjál már a fejedhez:D Egy ekkora idióta után epekedsz? Közben meg mennek el melletted a jobbnál jobb fej srácok...
2013. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Uhh, bakker de nagy életet éltek 15-16 évesen. Hát ezekről semmiképpen sem, anyád mag alá zuhan, ha megtudja, hogy, hogyan buliztok.


Viszont tök rendes a srác és jó sok zsepije van...

2013. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Csak legyél természetes.

A srácot meg szerintem felejtsd el, csak egy újabb trófea lennél neki. Találsz nála normálisabbat is, aki jobban megbecsül és nem gondolja azt hogy attól lesz menő ha minden hétvégén hülyére issza magát.

2013. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ne pazarold rá az energiát és az időt, ez egy s.ggfej. Annyi benne a pozitív, hogy ő a gimi leghelyesebb sráca.

De ez önmagában semmit nem ér.

Vannak még helyes srácok, akiknek eszük, és jellemük is van.

Ő minden hétvégén züllik, és csak kihasználja a lányokat, ne süllyedj le a szintjére. Hogy venné az ki magát, ha téged is megfektetne aztán dobna? Utána tök kínos lenne minden közös "családi" program.

Szóval ne feszengj, ne akard elcsavarni a fejét, csak hagyd gördülni az eseményeket, ne nyomulj rá, mert nagy valószínűséggel nem lenne jó vége.

2013. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom miért akarsz okvetlenül beállni abba a sorba, ami ennek a srácnak a megdöntött nőiből áll, de a te dolgod. Ha egy iskolába jártok, akkor lesz "szalonképes" témája a beszélgetésnek. Reméljük a srác sem az általad telehányt zsepik emlékének felelevenítésével akarja kezdeni az ismerkedést. Öröm lehet egy ilyen gyerek a háznál, aki 16 évesen minden hétvégén kiüti magát, jó fej lehet az apukája is...
2013. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A szülei normálisak(bár az anyja olyan gonosznak néz ki,hogy a sz.r is vigyázba áll az emberbe,ha beszél vele...),csak inkább pénzt meg drága cuccokat adnak a srácnak,hogy ne legyen otthon.

Tudom,hogy úgysem lenne köztünk semmi,mert nekem semmi tapasztalatom nincs és nem az olyan lányokat szereti,akik csendesek és félénkek.

Anya tudja,hogy berúgtam és csak annyit mondott,hogy máskor ne igyak annyit és ne hagyjam,hogy mások hozzák oda az italokat,mert bármit beletehetnek.De sose járok bulizni,akkor mentem el először itthonról.

2013. febr. 17. 18:51
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

A leírtak alapján tényleg borzasztó lehet a jelleme a srácnak. Ezek szerint mindössze annyi előnye van, hogy helyes. Ami már csak pár évig előny, aztán már nem csak a jelleme lesz borzasztó de a külseje is. Közhelynek tűnhet, hogy a szépség múlandó, de nagyon igaz. Aki már 16 évesen minden hétvégén leissza magát, annak nagyjából meg lehet jósolni a jövőjét.

Legyél már egy kicsit értelmesebb mint a többi lány körülötted, nyisd ki a szemed és vedd észre, mennyire nem éri meg ez után a srác után epekedni.

Így azt javaslom legyél vele udvariasan távolságtartó ha találkoztok. Ne hagyd magad behálózni.

2013. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
61%
Hát ha azt akarod hogy megdöntsön akkor dobáld a hajad vihogj mint egy idióta, tök lejárt séma. De ha mást akarsz tőle.. de mi mást akarnál? Feltételezem bunkó mert az ilyenek azok , részeges, öntelt. Nem hinném hogy a belsője tetszik. Szerintem gondold végig hogy megéri e ez neked.Ha ennek ellenére is akarod háta akkor mondom vihogj és játszd meg az üresfejűt az ilyenek inkább vadásznak az idióta pics@kra mint az intelligens ápolt lányokra. É azt a tanácsot adom hogy felejtsd el és legyél vele közönyös.
2013. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Előttem meg leírtak már mindent.


De gondolj bele, bepaliz a srác és összejössz vele egy rövid időre, szakítotok. Közben meg a szüleitek boldogok és végül összeköltöznek.

Ez senkinek nem lenne jó.

2013. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Pont ő az a srác, akit jobb, ha nagy ívben elkerülsz.
2013. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!