Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén! Normális ez a...

Most őszintén! Normális ez a szülő részéről, hogy miközben tornázok "kukucskálnak" az ajtó ablakán keresztül és röhögnek?

Figyelt kérdés
Insanity edzésprogramot csinálom, és miközben tornázom az ajtómnál állnak és hallom, hogy nevetnek. Kinyitom az ajtót, és ott állnak mind a 3an: tesó (6éves), anyu, apu. Sosem értékelték ha mozgok kicsit, és nem egyszer fordult elő, hogy kint állva az ajtónál nevetnek. Sírnom kell komolyan. Mit tegye? Próbáltam beszélni velük, sőt anyukám fejéhez is vágtam egyszer, hogy hogy nem nev nevelte nagytatám beléjük a mozgást, a tornát, mivel ő még 73 évesen is húzódzkodik gerendán, tornáztatja magát. Erre anyukám csak elhallgatott.
2013. febr. 18. 19:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
hány éves vagy? tömd be a kulcslyukat
2013. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Én kikiabálnék, hogy ugye jobb a műsor, mint a tv-ben? Hozzanak csak fotelt, kispárnát és 6 zacskó chipset.
2013. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
76%

Ragaszd le a kulcslyukat. És hallgass közben zenét, így nem hallod a röhögésüket.

Engem is sokszor figyeltek tornázás közben (bár nem nevettek). Nagyon idegesítő tud lenni.

2013. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Már bocs de a szüleid jó nagy büdös parasztok.
2013. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Nem a kulcslyukon át leskődnek hanem az ajtóm szemcsés ablakán. Hogy hogyan bírom felemelni a seggem? 58 kg vagyok 160 cm-hez, azt hiszem nem egészen mondható hájasnak.
2013. febr. 18. 19:26
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél függönyt, vagy ablakmatricát az ajtóüvegre. Vagy ne figyelj oda rájuk. Esetleg mondhatod nekik, ha éppen úgyis ráérnek, csatlakozzanak. :)
2013. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Tornázz közvetlenül az ajtó előtt,majd mikor a legjobban szórakoznak akkor hirtelen talpalj bele az ajtóba, biztos összefosnák magukat.


De egyébként a legegyszerűbb ha bezárod az ajtót és eltakarsz minden olyat ahonnét benézhetnek (kis ablak,kulcslyuk,kinti ablak)

2013. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is insanityre tornázok és arra gondolj, hogy ők biztos nem tudnák megtenni amit Te teszel :). Lehet viccesen néz ki, de marha nehéz. Legyél kitartó! Majd nem nevetnek ha látják az eredményt.
2013. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást. Viszont kívánok sok sikert neked is ! :)
2013. febr. 18. 19:46
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
neked megváltás lesz ha elköltözöl otthonról
2013. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!