Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim tiltanak attól akit...

A szüleim tiltanak attól akit szeretek, mert csúnya. Normálisak?

Figyelt kérdés
mit csináljak? megörülök...
2013. márc. 2. 14:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%
Talán félnek, hogy az unokájuk is csúnya lesz és sokan fogják érte bántani. Ők mit mondanak?
2013. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%

úristen...nem normális az ilyen szülő.

hány éves vagy? ne hagyd hogy beleszóljanak!

2013. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
előtte, volt egy barátom, aki tökéletes volt nekik, jó állás-jó fizetéssel.. jól nézett ki, tényleg nagyon jól nézett ki, tanult, normális gondolkozású. Azóta is bántanak, hogy nem értik hogy tudtam elhagyni... 100%-os volt a csávó.. erre meg azt mondják, 10 % annyit tudnak róla, hogy nem néz ki jól.. és ne mutatkozzak vele.. mert leégettem őket!!!!!!!!! mert megszólnak az emberek... ez az én döntésem, senkinek semmi köze, hozzá.. nem tetszik nekik ahogy vezet, ha vele vagyok normálisan vezet, oké megegyeztünk, hogy nem ülök be mellé, de most már tiltanak is tőle, mert nem nekem való, jobbat érdemlek, ha én 5ös skálán 10 es vagyok, ő meg kb 1... viszont nem ismerik..
2013. márc. 2. 14:39
 4/28 A kérdező kommentje:
áprilisba leszek 18
2013. márc. 2. 14:41
 5/28 A kérdező kommentje:
nem hagyjam hogy beleszóljanak? de hogy? kiskorú vagyok, és ha engednek el itthonról vele, akkor nem tudok mit csinálni.. és ez nem lesz másképp ha 18 leszek, mert amíg ők tartanak el, az lesz amit ők akarnak.. igaz, hogy a csávónak van saját háza.. ahova mehetnék, de ilyenbe nem megyek bele.. mert ki tudja meddig tart.. ha egyszer elköltözök akkor végleg.. nem tudom mitévő legyek
2013. márc. 2. 14:43
 6/28 anonim ***** válasza:

Nem tilthatnak el tőle amint 18 leszel. És mi az hogy a külső alapján ítélik el, ezt nem tudom megérteni az emberekbe hogy a külsőt nézik folyton ha az nem jó akkor nem érdekel hogy a belső tulajdonsága milyen jó elnyomják őt.

Én megmondanám a szüleidnek hogy oké ha nekik nem tetszik akkor ne találkozzanak de te viszont fogsz vele tovább ugyanúgy, nekik ezt el kell fogadniuk hogy ő ilyen.

2013. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
neked kell eldöntened, hogy szereted-e és hogy tetszik-e, nem a szüleidnek, éppen ezért szerintem ez nem normális. próbáld meg őket meggyőzni hogy nem a középkorban élünk és hadd döntsd már el, hogy te kivel akarsz lenni..én anyám meg pont hogy arról győzköd, hogy adjak egy esélyt a kevésbé jó pasiknak is.:)
2013. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
köszönöm.. de ha 18 leszek, akkor se fognak elengedni itthonról.. nem tudok vele találkozni.. sőt mással se fognak kiengedni, mert gondolják, hogy vele találkoznék... én is külsőre ítéltem meg először, de ahogy megismertem, és többet voltam vele, megkedveltem.. de nagyon.. és nem érdekel, hogy hogy néz ki, jobbat is találhatnék..
2013. márc. 2. 14:48
 9/28 anonim ***** válasza:
46%
De minek mutatod be egyáltalán? Jó, most már késő, de ha netán nem ő lesz életed párja, legközelebb csak azt a fickót mutasd be a szüleidnek, akivel összeköltözöl. Egyéb tingli-tangli kapcsolatokat nem kell más orrára kötni.
2013. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
nem lehet velük beszélni, éjjel filmeztünk a csávóval erre, jött egy sms hogy csalodtak bennem. de nagyon.. ma meg már el se mehetek itthonról.. jó neked.. hiába tökéletes valaki, meg néz ki jól.. ha nem érzem úgy magam vele, ahogy most vele érzem
2013. márc. 2. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!