Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Képtelenség itthon tanulni?!...

Képtelenség itthon tanulni?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem lehet tanulni itthon. Hol anyám, hol apám, hol öcsém állandóan dumál és nem zavarja egyiket sem, hogy tanulni akarok. Nekem meg (75-80% körüli) emelt biosz érettségire kéne készülnöm és így nem lehet. :( Már kezdem feladni az egészet. Hol és hogyan tanuljak így? :(
2013. márc. 5. 07:19
 1/10 anonim válasza:
41%
vegyél egy zaj védelmi füll dugot :)
2013. márc. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
41%

Én egyébként agyba dugos fullhalhatóval meg halk zenével oldotam meg

Bár hozzá kell szokni :)

2013. márc. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj el könyvtárba tanulni (még jól is jársz hogy sok könyv vesz téged körül) vagy tanulj késő este mikor alszanak ( csak az már bajosabb a suli miatt)

Szóval a könyvtárt tudom javasolni.

2013. márc. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj a könyvtárba, ha otthon nem lehet. Nekem néha még könnyebb is volt ott, mert kevesebb figyelemelterelő tárgy van a környéken. De tényleg iszonyú idegesítő, ha otthon nem lehet normálisan tanulni. A zenehallgatást, mint megoldást én nem javaslom, nálam nagyon lerontja a tanulás hatékonyságát.
2013. márc. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy a környéken ami van könyvtár mindig suli után van nyitva és olyankor meg ott az unatkozó tizenévesek zajonganak. :(
2013. márc. 5. 07:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj akkor egy másik város könyvtárába, vagy kávézóba, vagy ki a parkba, ahogy jó idő lesz. Vagy mekibe.
2013. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valahova muszáj lesz. Azon is gondolkodtam, hogy ha jobb idő lesz kimegyek majd az udvarra.
2013. márc. 5. 09:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hamrosan itt a jó idő, a legjobb kint tanulni. Jobban is fog az agyad a friss levegőn.
2013. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs külön szobád?
2013. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló volt a helyzet. Mindig van megoldás.


Pl. Kinyitod a kicsike szájadat és megkéred őket, hogy hagyjanak tanulni, hiszen ők tudják a legjobban, hogy neked most tanulnod kell. Könyvtár, park, füldugó, külön szoba, haveroknál tanulás, vagy elmész a mezőre, amikor jó idő van és fennhangon magolsz.

2013. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!