Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudnák valahogy változtatn...

Nem tudnák valahogy változtatni apám viselkedésén? Vagy már nem lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
(csak olyanok olvassák el akik tudnak normálisan válaszolnni és nem elviccelni)13 éves vagyok és a probléma 12 éves koromba kezdődött ....akkor vettünk 1 nagyképernyős tv-t. eleinte csak esténként nézett 1-2 műsort és kész. de mostra már szó szerint egész nap tv-zik. este 11 orakor mikor elalszok tv-zik és mikor reggel fél 7-kor kelek tv-zik . szinte 1 héten csak 1-2 napot dolgozik mert mindig szabadságot vesz ki. szerintem nemsokára kirugják olyan keveset dolgozik. És már az is a baj hogy nem bent alszik anyuval, hanem kint a kanapén és annyira utállom hogy mikor reggel lemegyek a konyhába kicsit korábban , nem hangoskodhatok mert akkor felébred.És másrészről annyit eszik hogy majdnem az egész hűtöt 1 nap alatt, és ezek után ránk fogja hogy mi ettük megint meg. ha fel szeretne jönni a lépcsőn , láccik rajta hogy olyan , mintha 1 hegyet mászna meg. Van még ez a 80 éves viselkedés , pedig 45éves , hogy evésnél NAGYON csámcsog és a légzésén is hallaccik hogy nagyon nehezen veszi , olyan kövér lett. Emellett piáll is , és ha szóba hoznánk hogy sporolni kéne valamivel , mi mondjuk hogy a piával , akkor azonnal azt mondja inkább akkor adjuk el a telefonokat vagy talán ne gépezzetek annyit. Bármit mondunk rá ő valamit vissza mond , amit mellesleg nem is sokszor csinállunk . Bármi mást csak ő neki ne keljen felálni a kanapéról és hagy tv-zen. De ez az ujabb szokásával már tényleg nagyon utállom. Csak 1 alsógatyába van és 1 pólóba. igy alszik igy kel, igy van délután. Ha átjön az egyik barátom , az fogadja őket hogy ott fekszik a kanapén 1 szál alsógatyába(és poló). És ez már nagyon ciki. Régen nem szerettem volna , de mostmár bárcsak elválnának anyuval ( mellesleg anyunak is elege van belőle)Szeretném ha olyan lenne mint régen , hogy soványabb és csináll is valamit. De nem hajlandó lefogyni vagy semmit. Ha igy fojtatja nemsokára meghal. Azt azért meg mégse szeretném ! Lehet rajta szerintetek segíteni vagy már késő ? !! Lécci normális válaszokat mert ez fontos!!!(bocs a helyesírási hibákért)

2013. márc. 7. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudsz semmit sem tenni, ha apád ilyen igénytelen ember lett.Anyádnak kéne valamit tenni vele vagy válljanak el inkább, de gondolom anyukád inkább tűr mert nem lenne hova mennetek stb.Sajnállak:(.Az én szüleim is elváltak mert apám ivott.Hála az égnek legaláb utánna normális életünk lett.Sok tanácsot nem tudok adni, apádra nem hinném, hogy tudnál hatni.Anyukáddal beszélj erről, neki kell lépnie mert ő a felnőtt.
2013. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!