Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elköltöztem otthonról,...

Ha elköltöztem otthonról, akkor nekem kell mindig hívni, keresni őket?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve nem lakok otthon, de apáék sosem hívnak fel, hogy megkérdezzék, jól vagyok e... nekem ez rosszul esik, néha hetekig várom, hogy legalább írjanak akkor neten, az még ráadásul ingyenes is, mármint előfizetésük úgyis van rá. De nem, aztán mindig én hívom őket, ha meg sokáig nem, akkor meg vannak sértődve. De ők is ugyanúgy fel tudnának hívni, vagy írni, vagy legalább rámcsörögni... Szóval nem is számítok nekik (?)
2013. márc. 10. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek oda-vissza kellene működnie. Én biztos nem csinálnám ezt egy éven keresztül. Egy párszor lehet, hogy még hagytam volna, de utána biztos megjegyeztem volna, hogy mi van, náluk nincs telefon meg internet... És ha továbbra is ez lett volna, akkor én is úgy álltam volna a dologhoz, ahogy ők.
2013. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ők mit mondtak, amikor ezt szóvá tetted nekik?
2013. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt, hogy nekem kellene érdeklődnöm felőlük
2013. márc. 10. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség, mindkét félnek kellene hívnia a másikat. GOndold meg, ha neked kéne érdeklődnük felőlük, akkor őket nem érdekli, hogy veled mi van? Beszéljétek át - felnőttek vagytok, vagy mi -, és állapodjatok meg abban, hogy midkét fél keresse a másikat.
2013. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ebből statisztikát csinálni a részedről. Ha fontosak neked és érdekel, hogy mi van velük, hát jelentkezz be hetenként. Ez nem hiúsági kérdés, pláne a szülővel szemben. Persze, hogy számítasz nekik, csak az "egyedül maradt" szülő ilyen kérdésben mindig kicsit csökönyösebb. (Egy csökönyös érintett. :D)
2013. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Reméljük, fizeted a szülőtartást!
2013. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Számítasz nekik. Szülőként rászoktam az sms-re. Mert reggel elmennek dolgozni, meló után nyelvtanfolyam, túlóra, mozi, bármi. Sosem tudom, mikor hívom őket rosszkor.

Hajnalok hajnalán, aludjanak még, minden perc számít.

Este fáradtak, nem érnek rá. Munka közben meg nem zavarhatom őket.

Nyugodj meg, számítasz!

2013. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!