Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem a szüleim amikor...

Azt hiszem a szüleim amikor elváltak engem használtak fel egymás elleni "háborúban" mint védő pajzsot és hogy legyen kivel takarózni. Miért engem használ fel pl anyám amikor pénzért kuncsorog apámtól?

Figyelt kérdés
Amikor 6 éve elváltak akkor engem használtak fel úgy érzem sok dologra.Pl anyám a mai napig kuncsorog apámtól pénzt.Nekem van munkám,felnőtt ember vagyok de egyenlőre anyámnál élek,elköltözni nem tudok mert egyenlőre még nem valami jó a fízetésem és így tudok gyűjteni egy kicsit.Itthon anyámnak a rezsi felét kifízetem és kajára adok neki valamennyit,igazából nem sokat vagyok itthon és a fogyasztásom se sok.Napi egyszer tusolok,tv-t nem nézek csak netet használak,meg amúgy sem vagyok sokat itthon.A lényeg a lényeg hogy anyámnak is van munka helye de nem jön ki a pénzéből,így apámtól kér mindig pénzt,szinte minden hónapban.Arra fogja hogy én itt lakom nála és azért kér tőle,miközben alapban nem jönne ki ha nem lennék itt akkor sem,én nagyon keveset fogysztok itthon mert jó formáán itton sem vagyok és pénzt is adok le.Napi egy tusolás és heti egy mosás,plusz az internet használt,ennyi az össze fogyasztásom.Alig vagyok itthon.Anyám amikor kér apámtól pénzt mindig rám hivatkozik hogy én itt élek a nyakán stb stb és hogy azért kell neki a pénz.Mindig ez van.Ha nem tudna rám hivatkozni akkor biztos vagyok benne hogy nem lenne képe apámtól kérni,de így mivel van kire fogni és kivel takarozni így meg meri tenni,magyarul az ő sanyarú sorsát én rámfogja és én engem használ fel hogy apámtól tudjon pénzt kérni.Vélemény?
2013. márc. 10. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg ezt Apádnak? Hogy Anyád nem képes spórolni és Őt húzza le....
2013. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ma 21:18


Szerintem akkor is adna neki mert megsajnálná esetleg.Anyámnak ez egy jó ürügy hogy rám tudja fogni,így nem olyan ciki kérni tőle.Ha nem tudná rámfogni mert nem laknék nála,akkor nem lenne képe tőle kérni.Így meg apám megsajnálja,nem azzal van a baj hogy kér,hanem azzal hogy rajtam keresztül és rámfogja mind ezt,engem nem érdekel az ő ügyük miattam kérhetne havi 100 ezret is engem nem érdekel,csak ne engem használjon fel ehhez és ne engem hibáztason azért mert nem jön ki,én a sajét részemet fedezem,sőt szerintem még kicsit többet is adok.Plusz a testvérem is küld neki havi 20 ezret általában.

2013. márc. 10. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha apukadnak megmondod, hogy tulajdonkeppen az anyukad teged hasznal fel, ha ezt vazolnad neki, valoszinu, hogy nem adna neki tobb penzt, es akkor neked kellene tobbet adnod be, es te mennel esetleg apukadhoz kerni penzt, hogy most mar tenyleg neked kell, es akkor ugyanott vagy, ahol a part szakad...hagyd
2013. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!