Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem beszélnek egymással, mit...

Nem beszélnek egymással, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nővérem férjének van egy exsógora, akivel én két éve párkapcsolatba léptem, és nagyon jól megvagyunk együtt.

Azonban a nővérem férje azóta megbolondult, nem hajlandó szóbaállni az exsógorral, pedig azelőtt nagyon jóban voltak. Állítása szerint az exsógornak nem lett volna "joga" az ő megkérdezése nélkül velem bármilyen kapcsolatot létesíteni, hiszen én a családba tartozom, és a volt sógor minek akar visszajönni. Én úgy gondolom, senkinek sem kell engedélyt kérnie senkitől, hogy velem randevúzzon, netán feleségül vegyen. Azóta a nővérem férje nem hajlandó szóba állni a párommal, nem tudunk közös családi eseményeket tartani, mert nem hajlandó eljönni, a nővérem őrlődik (pedig sosem kértem, hogy álljon bármelyik oldalra) a férje és köztem, édesapám az asztalra csapott, hogy ez így nem mehet, de a nővérem férjével egyszerűen lehetetlen beszélni erről. Na most mit lehet ilyenkor tenni? :(


2013. márc. 11. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mégis mivel indokolja ezt a magatartását. Mindennek oka van, tehát ennek is, még ha nektek nem is jelent semmit. Ez persze nem jelenti azt, hogy igaza van.


Ha nem akar menni közös családi eseményekre, akkor üljön egyedül otthon. Egy csomó ember igazodjon őhozzá ? Én nem tenném.

2013. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Beszelj a novereddel o talan ismer valakit aki nagyon joban a ferjevel es kerd meg hogy az a barat beszeljen novered ferjevel errol es hogy mit gondol vagy hogy most mit akar tenni.Ha az a barat tenyleg jofej akkor megerti es beszel vele hogy ez igy nem mehet tovabb.Ha erti a celzast a novered ferje akkor gondolkodik es talan valtoztat a viselkedesen.
2013. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abban igazad van hogy bárkivel összeállhatsz, de abban nincs hogy ehezz mindenkinek mosolyognia kell. Ha n
2013. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azzal indokolja, hogy aki egyszer kikerült a családból, annak nincs már helye ott (a nővérem férjének elvált a húga, az ő exe most az én párom).


Nem vártam el, hogy mindenki mosolyogjon, de ez már túlzás, hogy látni sem akarja. Nővérem férje olasz, én eddig azt hittem, hogy az olaszok nagycsalád-szeretők, nem elszigetelők :(

2013. márc. 11. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!