Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem meg anyuval,...

Hogy beszéljem meg anyuval, hogy legyenek kicsit csendesebbek éjszaka?

Figyelt kérdés

Apu meghalt már két éve. Azóta anyu összeismerkedett egy férfival. Aki azóta gyakran nálunk alszik. Kedvelem a fickót, csak van egy problémám. Nagyon vékonyak a falak, és sokszor rettentően zavar, hogy hallom amikor csinálják.. Egyenlőre ez még magában nem annyira gáz, de ha haza szeretném hozni a barátomat pl., vagy itt aludna egy barátnőm.. rettentő ciki.

2évig az én barátom is nálunk aludt mindig. Gyanítom anyu is "azt" hallgatta akkor. Habár ő sosem szólt ezért..Akkor én most mit mondhatnék?


2009. szept. 14. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Viccesen mond azt neki,hogy most már biztosan tudod,hogy hallott titeket esténként és,hogy utólagosan elnézést kérsz. Ettől biztos kapcsol:)Mondjuk,mikor a te pasid volt ott,eszedbe se jutott,hogy netán hall valamit?
2009. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy mindig felébredsz a Beszélgetésükre éjjel, ezért vagy nappal álmos.
2009. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a helyzet cikixD

Nekem is volt,7évesen és fiatalbban.

Én sokszor hisztiztwm h hangos a tv meg h csendesebbne beszéljenek és így bejött:P,de nem mindig:(xD

2009. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, már sikerült megbeszélnünk ;)
2009. szept. 16. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!