Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti miket csináltatok 19 éves...

Ti miket csináltatok 19 éves korotokban? Szerintetek jó ez a korszak egy ember életében?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert én hamarosan betöltöm és eddig nem volt valami sikeres életem, most meg már úgy érzem, hogy kb újra kéne kezdeni az egészet..ugyanis kamaszkoromban elég uncsi életem volt, csak tanultam, meg a szüleimnek segítettem, néha barátnőztem, ilyesmi:/ De még se nem buliztam sokat, se nem volt normális kapcsolatom, a gond meg egyre több és még valahol gyereknek érzem magam..ti szerettetek ennyi idősök lenni? Milyen volt az életetek akkoriban? Az a baj, hogy már a környezetemben mindenkinek vagy több éves kapcsolata van, vagy kiélte magát és én meg még "életszűznek" érzem magam, kb eddig semmit nem csináltam..
2013. márc. 13. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

19 évesen nem volt rossz, de annyira jó se, mint 18 évesen. :) Azt hiszem elég sokat buliztam, már 1,5 éve együtt voltam a párommal, és elkezdtem a fősulit.

De amúgy még nagyon fiatal vagy, bőven van időd kiélni magad, én most 21 vagyok és én is sokszor érzem, hogy nem éltem még semmit.

2013. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb korszakom volt! Barátnőkkel bulizni jártam, ekkor is ismerkedtem meg a mostani párommal, hatalmas szerelem volt, ma is imádok visszagondolni rá. Tanultam mellette, nem voltak anyagai gondjaim, mivel a szüleimmel éltem még. Felhőtlenül boldog időszak volt ez nekem. Néha hiányzik...de muszáj volt felnőni. :)

Szerintem keress barátokat! Olyanokat, akikkel el tudsz járni ide-oda. Tanulj, olyat, ami érdekel. Én amit bánok, hogy nem mentem szakmai gyakorlatra. Ha akkor elmegyek egy céghez, még ha nem is fizetnek semmit, de heti pár órában elmentem volna, könnyebben tudtam volna elhelyezkedni a végzettségemmel. Nekem a főiskolával nyílt ki előttem az élet, előtte én sem sok mindent csináltam. Vagy keress hobbit, sportolj valamit. :)

2013. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Abban az időben kerültem főiskolára, kollégiumba. Akkor kezdtem kicsit önállóbb lenni, függetlenedni anyagilag is. Bulizni előtte sem jártam, de nem is vágytam rá sosem. Szokták mondani, hogy ki kell élni magunkat... hát én egyáltalán nem érzetem azt, hogy kimaradok valamiből. Akkor ismertem meg a páromat is, ami az egész időszakban a legjobb volt. Azóta is együtt vagyunk. Úgyhogy nekem csak szép emlékeim vannak, arról az évről :-)
2013. márc. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy a középiskolai barátnőmmel együtt jártunk érettségi után is bulihelyekre (ha éppen egyikőnknek sem volt fiúja), viszont már sulis korunkban eljártunk együtt sportolni (tenisz, asztalitenisz), ami nagyon jó kikapcsolódás, ill. ismerkedési lehetőség volt.


Érettségi után éreztem azt, hogy felnőtt vagyok, akkor már "csak" a munkahelyre jártam és sportolni és bulizni. A legszebb évek voltak.


Te is keress egy olyan közösséget, ahova nem elsősorban az ismerkedés miatt mégy, akár valami sportkör, akár a helyi könyvtárba kezdel el rendszeresen járni, vagy a barátnőddel együtt mentek: ugyanabba a presszóba, mekibe stb. minden héten ugyanazon a napon, ugyabban az órában = ez a rendszeresség, a kiszámítóhatóság, ha valakinek megtetszel, lehetőséget ad az illetőnek, hogy valami módon kapcsolatba léphessen veled.

Ha otthon ülsz, a világ nem fog bekopogtatni hozzád, kimenni a világba, az életbe, oda, ahol a nyüzsi van, neked kell!

2013. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én pár hete lettem 19 és ugyanígy vagyok, ahogy te. :)
2013. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nos, én 15-16 éves koromban egy életre kibuliztam magam.17 évesen már komoly kapcsolatom lett, 19 évesen pedig családom, gyermekem.Nem bántam meg,sokat voltam egyedül gyerekkoromban, elég magányos egykének éreztem magam.Talán ez az oka, hogy fontosabb volt számomra a saját család, mint a karrier..
2013. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy fordulópont volt az életemben, akkor kerültem el otthonról egyetemre másik városba, új barátok, akik teljesen mások voltak, mint a korábbiak, azóta se rossz, de az előtte lévő időszakot jobban szerettem, mert sokkal kötetlenebb volt.
2013. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én gyereket nevelek! :)
2013. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Előtte nem nagy durranás volt az életem, sőt uncsi volt, millió gondok voltak velem, családomban.

19 évesen ismertem meg a páromat, akkor minden megváltozott, boldog voltam/vagyok.

Azóta eltelt 3,5 év, nyáron házasodunk.


Én sem éltem ki magamat annyira, meg nem is voltam bulizós fajta.

Én annak örülök, hogy a Vőlegényemmel élek együtt, nemsokára összeházasodunk.

Nekem ez a kiteljesedés.

2013. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

húú.. 18-19 évesen volt a legjobb. Othhagytam a gyerekkori szerelmemet, aki megnyomorította az egész kamaszkoromat a hülye féltéknyeségével meg hisztijivel, és elkezdtem élni. Lefogytam, buliztam rengeteget, midnen pasi a lábam előtt hevert, a suliban is és bárhol, ahová csak mentem.

Persze, nem mondom, hogy visszavágyom oda, mostmár férjnél vagyok, nem bulizom, de én azt mondom, hogy most éld ki magad! Pasizz, bulizz, barátnőzz, érezd jól magad!

2013. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!