Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen rosszindulatúak...

Miért ilyen rosszindulatúak velem itthon?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Végre van valaki aki komolyabban érdeklődik utánam, én is kezdem megszeretni. Elmondtam itthon hogy milyen: focista mellékállásban, tehát munka mellett edzésekre jár, kevés a szabadideje ez tény. Nem valami gazdag, de 23 évesen hogy legyen az, autója nincs. És nem is egy igazi jóképű. De velem nagyon figyelmes, jól érzem vele magam, és úgy érzem kezd kialakulni a kölcsönös szerelem. De itthon jöttek azzal hogy "Csalódni fogsz benne mert kihasznál majd, te jobbat érdemelsz, mást kellene keresned, még autója sincs, nem is vagy neki fontos ha a foci az első számára" Miért ilyenek?
2013. márc. 16. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán mert észre sem vetted,de Te magad is azzal kezdted a felsorolást hogy mije nincs az illetőnek.
2013. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak féltenek. Tény, hogy csalódhatsz, akkor majd ugye jönnek, hogy "Mi megmondtuk..", de idővel úgy is elfogadják. A kocsi nem minden, lehet busszal és gyalog is közlekedni, meg egy kocsit fent is kell tartani ugye.. Munkája van az a lényeg. Talán valahogy be kéne a srácnak bizonyítania a szüleid állításának az ellenkezőjét, és akkor meg lenne a béke:)
2013. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát féltenek, hogy beleszeretsz egy olyan fiúba, aki Neked nem perspektíva. De Te egy másik ember vagy, mások számítanak Neked, nem az ő szempontjaik. Mondd ezt meg nekik!

Fontos az autó?

Én pl. olyan családban nőttem fel, amiben nem volt autó. Belvárosi vagyok, olyan ritkán van rá szükség, hogy százszor jobban megéri azokra az alkalmakra taxit hívni, amikor elengedhetetlen, mint autót fenntartani.

2013. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én mondtam róla jókat is, bár tény hogy azért mindenről nem számolok be. Mert sok olyan dolog van ami már bizalmas, ha elmondanám kitérnének a hitükből :)

De pl szokott csak úgy írni nekem, hogy "Hiányzol" vagy hogy "Mikor láthatlak megint, mert rengeteget gondolok rád" ha találkozunk akkor is egy úriember velem, figyelmes, meghallgat, türelmes velem (csók, szex témában) mindig meghív ha valami program van stb. Apróságok, de jól esnek és úgy érzem tényleg kedvel.


Nem mondom hogy ő lesz a férjem, nem is arra készülök, bár a családom már azt szeretné. Én örülök ha vele vagyok, és jól érezzük magunkat együtt. De tényleg érzem hogy kezd belém szeretni ő is.


Az autó engem nem is érdekel. Mivel jobb ha van neki egy 2 milliós hitele az autó miatt? Ja de ha meg elmondom hogy miket mondott nekem (kedves bókok stb) akkor meg az van hogy "Na és szívből mondja vagy színből? Őszintén mondja vagy csak rájátszik? Nem lehet hinni nekik, mert amilyen naiv buta vagy, csak játszik veled"

2013. márc. 16. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg benne van az is, hogy meg akarnak tartani maguknak, és nem annak szurkolnak, hogy legyen egy szerelmi kapcsolatod, ami által egy másik emberre fordítod a figyelmedet helyettük. Ez önzés, birtoklás. Nem elég jó szülők. (Akár a legtöbben.)
2013. márc. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg mindig az van hogy "Bezzeg XY pasija". A nővérem 17 évesen összejött a férjével, 23 évesen házasodtak. Már addig is sok gond volt közöttük, de a ragaszkodás miatt meg lett tartva az esküvő. Esküvő után 1 évvel, a férje ott hagyta, összeköltözött egy másik nővel. A nő terhes is lett tőle, de csak visszament a nővéremhez, most minden hónapban pénzeli azt a nőt.


Én ezt felhoztam, hogy azért az ő élete sem alakult olyan tökéletesen. Mire "De legalább elvette őt feleségül, és csak visszament hozzá" ja meg mondjuk milliomos a férje. Mercijük van, hatalmas palotájuk stb. De ez engem nem érdekel...Mivel nagyszüleim meghaltak örököltem egy házat, ami csak az enyém. Nekem ez már megvan, még ha így is, meg most miért kell ilyennek lenni...


A szomszéd lány is egy "iszonyat jó" partit fogott ki, mert 2 diplomás a srác, jól keres, okos. De mondom neki sincs autója. "Jól van ne tedd már a tiédet ahhoz a fiúhoz". grrr

2013. márc. 17. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!